סילבוס הקורס המתקדם לעיצוב UI/UX

מאת שגיא שרייבר ונטלי גיל – בשיתוף עם סיעור מוחות – המרכז לעיצוב ותקשורת

כשהתלבטתי אם להירשם לקורס של שגיא, לא יכולתי אפילו לדמיין עד כמה הקורס יהיה משמעותי עבורי. 

הקורס פתח לי המון דלתות,
שגיא באופן אישי עזר לי למצוא את העבודה בחברה הנוכחית בה אני עובדת כמעצבת מוצר.
אין יום בעבודה בה אני לא משתמשת בדברים שלמדתי בקורס
ומעבר לזה יש לי את הביטחון והיכולת להתמודד עם כל דבר חדש בו אני נתקלת (וכמעצבים בעולם כל כך רחב ודינמי נתקלים כל יום במשהו חדש).

בנוסף, בעקבות הקורס, הבנתי את הצורך בפרסום וקידום אישי. שגיא נתן לנו טיפים פרקטיים לקבל חשיפה ברשת ובכלל לימד אותנו על נטוורקינג, בניית מותג אישי ומיצוב בתעשיה, ולכן – בין היתר, התחלתי להעלות דברים שלי ל-dribbble. זה הביא להגשמת חלום אישי, כאשר יום אחד קיבלתי פניה מרגשת ביותר מה-New York Times. כיום אני מאיירת מדי פעם למגזין שלהם, בזמן שעובדת כמעצבת פרודקט בחברת מוצר מעולה עם אנשים מדהימים.

לסיום, לא פחות חשוב, הכרתי בקורס אנשים מדהימים ומוכשרים ויצרתי קשרים עם אנשים מהתעשייה, התחושה שאתה לא לבד ושתמיד יש עם מי להתייעץ משמעותית מאוד עבורי.

אז ניתן לסכם ולומר שהקורס פתח לי דלתות, ופתח לי עוד יותר את התאבון… התיאבון להגשים חלומות… שהכל אפשרי… שאפשר להתפתח… להתעדכן… ופשוט לגדול – תמיד!

תודה שגיא!!!

– עינת בונשטיין, מעצבת מוצר בחברת RMDY 
(פרויקט הגמר | Dribbble)

הסילבוס

הכנה לקורס

שלב ראשון: ההכנה לקורס

ברגע שאתם נרשמים לקורס, אתם מקבלים חבילת הדרכות בשווי של 6000 שקלים שאיתם תוכלו להתחיל להתכונן ולהתחמש בכלים שבהם נדון במהלך הקורס!

קורס מקדים (אונליין): יסודות העיצוב הדיגיטלי

שלושה מפגשים על UX עם טל פלורנטין

איך שנרשמים מקבלים גישה ישירה לקורס בו שגיא מלמד את היסודות החשובים, בנוסף לסודות שאיתם עובדים המעצבים אשר עובדים על אפליקציות כמו פייסבוק, גוגל ועוד. בקורס שגיא עובר על העקרונות שילוו אתכם במהשלך הקורס, במיוחד בביקורות על עבודות.

בנוסף – זה השלב לבחור את התוכנה איתה תרצו לרוץ. שגיא ממליץ על פיגמה/סקץ' או אדובי XD. ספציפית שגיא עובד כיום עם פיגמה עם כל הלקוחות שלו, אבל תוכנות בתעשיה משתנות כל הזמן לכן אי אפשר לדעת מה יהיה עוד חודש או עוד שנה מהיום.

1

עושים קריירה

הקורס המקוון שייתן לכם כלים רציניים להצלחה בקריירה, משתף סודות מהתעשי, כולל משכורות, תרגילי בית של חברות, וטיפים פרקטיים מוכחים למציאת עבודה ולקוחות, התכוננות לחיי העצמאות במידה ורוצים, ועוד. מאת מי שהיה עצמאי, שכיר וגם מגייס של מעצבים אחרים. כל הנסיון של שגיא במקום אחד.

2

השיטה לעצב אתרים ואפליקציות ברמה גבוהה

איך לגשת לעיצוב אתר/אפליקציה ולהבטיח רמה בינלאומית, גם אם אין נסיון. שתי הדרכות בהן שגיא לוקח אתר ואפליקציה ומעצב אותן מחדש, מאפס, בשיטה מיוחדת שמבוססת על יסודות העיצוב + פרקטיקה מיוחדת שאותה פיתח עבורכם – התלמידים בקורס המתקדם לעיצוב UI/UX.

ההדרכות כוללות גם עיצוב אתרים וגם עיצוב מובייל, וגם איך לחתוך, ולהעביר את העיצובים למתכנתים בצורה יעילה.

3

איך לייצר קייס סטאדי מנצח בפורטפוליו

תיק עבודות זה חובה, אבל רוב המעצבים בארץ לא מצליחים להגיע לרמה גבוהה באיך שהם מציגים את העבודות שלהם כלפי חוץ. למה זה? בהדרכה זו שגיא מלמד אתכם איך לבנות קייס סטאדי מנצח לכל עבודה שלכם עם המון דוגמאות וטיפים בתור מי שגם גייס מעצבים, וגם עוזר למעצבים להתקבל למקומות עבודה חדשים. 

זו הדרכה סופר חשובה, שעליה תלמדו עוד גם בקורס.

4

מתחילים ללמוד

חלק 1: צוללים לתוך עיצוב UI

שיעור 1: הקדמה, היכרות של כולם, ומתחילים בלשבור
אמונות שגויות שרווחות להן בשוק העבודה

בשיעור זה נעבור על:

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שאלה: על איזה עבודות אפשר לדבר אם רק התחלנו?
תשובה: נעבור על העבודות מהקורס המקדים

שיעור 2: מיקרו אינטראקציות, פרוטוטייפינג,
דילייטס ואנימציות בחווית משתמש: הכלים הפרקטיים, דוגמאות, ואיך זה קשור לפסיכולוגיה

אחד הדברים החשובים בחווית משתמש שלא קיים בשום צורה בשום עיצוב אחר הוא תנועה.

בשנים האחרונות – עם המכשירים המתקדמים והאפליקציות המושקעות – יש כבר סטנדרט

מסויים בתעשיה לאיך שדברים זזים. עם זאת – לא מספיק מעצבים בכלל מזיזים את העיצובים שלהם. 

בשיעור הזה אנחנו נדבר על:

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 3: דיזיין סיסטמס - איך לייצר
חוויה אחידה למשתמש באפליקציה - עם איתי לזרוביץ' (ארט דיירקטור ומומחה דיזיין סיסטמס ב-ContrastUX)

פעם, כאשר היינו עובדים על אתרים ואפליקציות, היה נהוג בסוף הפרויקט להכין מעין מסמך למתכנים בו יש את כל האלמנטים של העיצוב בצורה נפרדת מהעיצוב עצמו (כל הכפתורים, צבעים, מרווחים בין אלמנטים, כו'). היינו קוראים לזה סטיילגייד. היום – מדובר בתפיסה שאיתה צריך להגיע לפרוייקט מראש, והתפיסה הזו נקראת דיזיין סיסטמס.

הגישה אומרת שכל עיצוב פרודקט שלנו הוא מכלול של אלמנטים צורניים, טיפוגרפיה, צבעוניות ומרווחים שכולם צריכים להיות קשורים אחד בשני על מנת לספק חוויה אחידה בכל המסכים למשתמשים שלנו. בשיעור אנחנו נעבור על:

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 4: הגשה של פרוייקט 1
וקבלת בריף לפרוייקט הבא

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

חלק 2 - אפיון UX: מרעיון למסכים בצורה הכי מתקדמת ומהירה

שיעור 5: אפיון UX חלק א'

הצגת מתדולוגיית האפיון אשר שגיא עובד לפיה ושכלל במשך השנים האחרונות. 

השיטה היא ה- No Bullshit Approach לאפיון, וכוללת בתוכה את הכלים הכי מתקדמים לאפיון במודל של מספר תרגילים לפי סדר מסויים שאותם תלמדו, כך שתקבלו את הדרך המושלמת לאפיין כל מוצר בזמן קצר ובצורה קולעת מבלי לפספס שום פרט חשוב.

השיטה – אותה שגיא התחיל לפתח כחלק מהעבודה שלו כ-Design Director בחברת Similarweb, המשיך  בהכשרות מטעמם של גוגל במשרדים הראשיים שלהם בקליפורניה (כחלק מהיותו מנטור בגוגל לאנצ'פד), ומשם לקח את השיטות לשכלול בסטודיו שלו. 

משלבת עקרונות אפיון UX מהמתקדמים בתעשיה (שיטות ששגיא למד מעבודה עם מעצבים בחברות כמו גוגל ו-IBM, וראיונות שניהל עם בכירי עיצוב בחברות Facebook, Airbnb, Uber, Invision ועוד). כחלק מתהליך הלמידה של שגיא בתחום ה-Online Marketing בעת שפיתח את מערך הקורסים של פיקסל פרפקט, למד שגיא על Storytelling ומשם מצא את החיבור המושלם בין חווית משתמש ל'מבנה מסע הגיבור' בסטוריטלינג.

כיום שגיא עובד עם שיטה ייחודית זו בדיוק עם כל הלקוחות שלו בסטודיו, ומלמד אותה בסדנאות בארץ ובעולם. באמצעות שיטה זו תוכלו ללמוד איך להגיע מרעיון גולמי ועד לפרוטוטייפ:

זהו חלק א' של השיטה, ובו נדבר על:

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 6: אפיון UX חלק ב'

הצגת המתדולוגיה לאפיון הייחודית אשר שגיא פיתח במשך השנים, ומשלבת עקרונות אפיון UX מהמתקדמים בתעשיה (שיטות ששגיא למד ממעצבים בחברות כמו גוגל ו-IBM שעבד איתם על פרוייקטים, וחברות כמו Facebook, Airbnb, ועוד שראיין את המנהלי עיצוב שלהם), בנוסף לכלים של סטוריטלינג. 

כיום שגיא עובד עם שיטה זו בדיוק עם כל הלקוחות שלו בסטודיו, ומלמד אותה בסדנאות בארץ ובעולם. באמצעות שיטה זו תוכלו ללמוד איך להגיע מרעיון גולמי ועד לפרוטוטייפ.

זהו חלק ב' של השיטה, ובו נדבר על:

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל + קבלת בריף על פרוייקט הגמר

שיעור 7: הסדנה המעשית לדיזיין ספרינטס חלק א'

חברות מוצר כמו גוגל, פייסבוק, Slack ועוד חברות באיזור סן פרנסיסקו ועמק הסיליקון מצליחות לייצר לנו מוצרים דיגיטליים שאנחנו משתמשים בהם על בסיס קבוע. אי פעם חשבתם – מהם הסודות שהם יודעים ומשתמשים בהם, שאנחנו כאן בארץ לא (או לא מספיק)? ובכן, אחד מה"סודות" האלו בבירור בשנים האחרונות הוא בעצם שיטה שנקראת דיזיין ספרינט (Design Sprint).

הדיזיין ספרינט הינה סדנה בת 5 שלבים (שאותה מעבירים ב-4 ימים), ובאמצעותה ניתן להגיע לאפיון ראשוני של מוצר, ממש מאפס למאה, בסוף התהליך.

שגיא הוכשר על המתדולוגיה של דיזיין ספרינטס על ידי גוגל עצמם ב2015 במשרדים שלהם בקליפורניה (כחלק מהיותו מנטור בגוגל לאנצ'פד), ומאז הריץ דיזיין ספרינטס רבים עם לקוחות, ובשלב מסויים החל ללמד את השיטה בסדנאות וגם עתה מלמד אתכם – תלמידי הקורס – על השיטה.

בהכשרה מעשית זו, שתמשך שני מפגשים, תקבלו:

נגן וידאו

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 8: הסדנה המעשית לדיזיין ספרינטס חלק ב'

חלק ב' של הסדנה שלנו על דיזיין ספרינטס

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 9: הסדנה המעשית לדיזיין ספרינטס חלק ג' +
בדיקות שימושיות

חלק ב' של הסדנה שלנו על דיזיין ספרינטס ובחלק זה אנחנו גם נלמד על בדיקת שימושיות (User Testing) ושגיא יציג דוגמאות מהנסיון שלו + יספק לכם טמפלט משלכם לבדיקות כך שבפעם הבאה שתצטרכו לבצע בדיקות – יהיה לכם את הטמפלט והמדריך המושלם 'בשלף'

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

חלק 3 - הגיע הזמן לתכלס!
הכנה לשוק העבודה והגשה סופית

חלק ב' של הסדנה שלנו על דיזיין ספרינטס ובחלק זה אנחנו גם נלמד על בדיקת שימושיות (User Testing) ושגיא יציג דוגמאות מהנסיון שלו + יספק לכם טמפלט משלכם לבדיקות כך שבפעם הבאה שתצטרכו לבצע בדיקות – יהיה לכם את הטמפלט והמדריך המושלם 'בשלף'

שיעור 9: מקצוענים מהתעשיה מגיעים לשתף איתכם
את השיטות שלהם

הרבה מהצמיחה שלנו היא בללמוד ממספר מקורות בתעשיה, ורצוי מקורות איכותיים.

בשיעור זה שגיא מביא לכם הצצה נדירה לתוך כמה מהמובילים בתעשיה ולשיטות העבודה שלהם.

השיעור הינו פאנל מקצועי בו שגיא מביא כל פעם חברים שונים מהתעשיה אשר עובדים ב/עם חברות גדולות וב-cutting edge של התחום שישתפו אתכם בתהליכי העבודה שלהם וממש יתנו הצצה לחומרים עליהם הם עובדים ואיך הם עושים את מה שהם עושים.

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 10: על בטחון, ערך עצמי, והאסטרטגיה להצלחה!

אחד השיעורים החשובים בקורס. בשיעור זה שגיא מביא את המנטור הראשון שלו בתמחור וערך עצמי – איתי אדם, יזם סדרתי שנותן לכם שיעור נדיר וחד פעמי על הערך שלכם בתעשיה, על איך שיזמים רואים מעצבים ואיך אתם יכולים להתבלט ולדרוש את מה שמגיע לכם בשוק. 

אחרי שאיתי הולך שגיא ממשיך עם הרצאה על הפרקטיקה של negotiation ומשתף טיפים פרקטיים למצבי ראיונות/פגישות עסקיות שיהיו שווים לכם מאות אלפי שקלים במרוצת השנים.

אומרים לנו שוב ושוב להעביר את השיעור הזה להתחלה של הקורס, אבל אנחנו מעדיפים לשמור את הטוב לסוף.

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 11: הגשות קדם

חזרה גנרלית לקראת ההגשות!

שיעור Deep Dive - ביקורות על עבודות שלכם מאת נטלי גיל

שיעור 12: הגשה סופית

הגשה חגיגית בה מגיעים פאנל מכובד של אורחים מדרגים בכירים בתעשיית ה-UX. 

ביניהם מנהלי ומנהלות עיצוב מחברות:

יום ההגשות תמיד גם פתוח לכל הבוגרים שלנו מכל המחזורים הקודמים ומגיעים אליו בוגרים שכעת מגייסים. אין לנו איך להתחייב לזה, אבל בממוצע מכל הגשה לפחות 2 בוגרים נחטפים לעבודות איכותיות באותו ערב על ידי האורחים שלנו.

יש חוות דעת?

בהחלט! הנה כמה של הבוגרים שלנו

יוסי גואטה
שגיא בשבילי הוא מנטור ומורה עם כלכך הרבה ידע! בזכותו ובזכות הקורס שלו, קיבלתי את ה״אומץ״ להיות פרילנס ולהשתלב בתעשייה.
הגעתי למצב שכבר באמצע הקורס התחלתי לעבוד על מוצר ראשון שלי באמצעות הכלים שקיבלתי משגיא. הדרך בה שגיא מלמד את הקורס שלו היא מדהימה, הוא מלמד את כל מה שהוא יודע. זה לא משנה אם אתם עם או בלי ניסיון, אני בהחלט ממליץ ללכת על הקורס הזה.
רועי אלבק
בשנה האחרונה ההיכרות שלי עם פיקסל פרפקט וההשתתפות בקורס של שגיא נתנה לי דחיפה בקנה מידה בינלאומי לקריירה, ממעצב ג‘וניור שמתחנן לצ’אנס רכשתי כלים וגישה ששמו אותי בתפקיד משמעותי יותר בתעשייה הידע והמקצועיות שלי שופרו משמעותית ובנוסף קפיצה של מאות אחוזים במשכורת ובמחירון השעתי שלי. לסיכום ב2 מילים, סיליקון וואלי.
גיא מגן
כחלק מתהליך חיפוש העבודה האחרון שלי, החלטתי לקחת כמה צעדים חשובים - בין אם זה בניה מחדש של תיק העבודות שלי, לקחת קורסים נוספים בתחומים שבהם אני עובד או הסתכלות שונה על תהליכי עבודה - הקורס הזה פתח לי את העיניים ומיקד אותי על דברים שלא באמת היה לי ״השכלה פורמלית״ בהם - כתוצאה מהקורס וההכוונה של שגיא גם מצאתי עבודה! חובה לכל מעצב!
נועה קרני
לשגיא הגעתי דרך פיקסל פרפקט. פניתי אליו כשהבנתי שיש לי פערים מסויימים שמעכבים את התפתחותי המקצועית ולא ידעתי איך להתגבר עליהם. מבלי להכיר אותי, הוא עזר לי, נתן לי טיפים וכיוון אותי. מאוחר יותר נרשמתי לקורס שלו ב6b, מהלך שהוכח כמשתלם ביותר. מעבר לכלים המעשיים ולידע המקצועי הרחב שקיבלתי בקורס קיבלתי גם הכוונה שוטפת, שיחות מנטורינג אישיות ועזרה ממשית בכל פרוייקט שהייתי צריכה. בזכות ההנחייה והליווי האישי, שגיא עזר לי להתפקס ולהבין מה אני רוצה ולימד אותי איך להציב מטרה ולחתור אליה בכל הכח.
שרית אלישע
הערך שקיבלתי משגיא בתור מרצה ומנטור הוא מהגבוהים שחוויתי. שגיא משלב בצורה מדהימה בין עיצוב (יצירתי-רגשי), לבין מחקר (אנליטי), וגם נותן המון תובנות על הדרך שהפילו לי אסימונים והרימו לי את הבטחון כמעצבת בשוק. בזכות כל אלו הצלחתי גם למצוא עבודה תוך כדי הקורס. אני לגמרי מרגישה שהצלחתי לפרוץ את הגבולות של עצמי ולקדם את עצמי מעבר לציפיות, תודות לידע והפרקטיקה שקיבלתי מההדרכה וההכוונה של שגיא
גיא שומרון
שגיא הוא מורה ומנטור המשתף בידע ובניסיון שלו בנדיבות רבה. הוא דחף ועודד אותי להפיק מעצמי מעבר למה שחשבתי שאני מסוגל ברמה המקצועית והאישית. הקורס שלו נתן לי כלים משמעותיים בפתרון בעיות משלב הגדרת האתגר, דרך שלבי המחקר ועד לבחירות שמובילות לעיצוב הטוב ביותר. בנוסף הקורס הפגיש אותי עם קהילה של מעצבים מוכשרים הממשיכים לתמוך ולקדם. אחרי שנים באקדמיה, הקורס הזה הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי מבחינת היחס שבין כמות הזמן והכסף שהשקעתי ובין התועלות והרווחים שקיבלתי.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
יוסי גואטה
שגיא בשבילי הוא מנטור ומורה עם כלכך הרבה ידע! בזכותו ובזכות הקורס שלו, קיבלתי את ה״אומץ״ להיות פרילנס ולהשתלב בתעשייה.
הגעתי למצב שכבר באמצע הקורס התחלתי לעבוד על מוצר ראשון שלי באמצעות הכלים שקיבלתי משגיא. הדרך בה שגיא מלמד את הקורס שלו היא מדהימה, הוא מלמד את כל מה שהוא יודע. זה לא משנה אם אתם עם או בלי ניסיון, אני בהחלט ממליץ ללכת על הקורס הזה.
רועי אלבק
בשנה האחרונה ההיכרות שלי עם פיקסל פרפקט וההשתתפות בקורס של שגיא נתנה לי דחיפה בקנה מידה בינלאומי לקריירה, ממעצב ג‘וניור שמתחנן לצ’אנס רכשתי כלים וגישה ששמו אותי בתפקיד משמעותי יותר בתעשייה הידע והמקצועיות שלי שופרו משמעותית ובנוסף קפיצה של מאות אחוזים במשכורת ובמחירון השעתי שלי. לסיכום ב2 מילים, סיליקון וואלי.
גיא מגן
כחלק מתהליך חיפוש העבודה האחרון שלי, החלטתי לקחת כמה צעדים חשובים - בין אם זה בניה מחדש של תיק העבודות שלי, לקחת קורסים נוספים בתחומים שבהם אני עובד או הסתכלות שונה על תהליכי עבודה - הקורס הזה פתח לי את העיניים ומיקד אותי על דברים שלא באמת היה לי ״השכלה פורמלית״ בהם - כתוצאה מהקורס וההכוונה של שגיא גם מצאתי עבודה! חובה לכל מעצב!
נועה קרני
לשגיא הגעתי דרך פיקסל פרפקט. פניתי אליו כשהבנתי שיש לי פערים מסויימים שמעכבים את התפתחותי המקצועית ולא ידעתי איך להתגבר עליהם. מבלי להכיר אותי, הוא עזר לי, נתן לי טיפים וכיוון אותי. מאוחר יותר נרשמתי לקורס שלו ב6b, מהלך שהוכח כמשתלם ביותר. מעבר לכלים המעשיים ולידע המקצועי הרחב שקיבלתי בקורס קיבלתי גם הכוונה שוטפת, שיחות מנטורינג אישיות ועזרה ממשית בכל פרוייקט שהייתי צריכה. בזכות ההנחייה והליווי האישי, שגיא עזר לי להתפקס ולהבין מה אני רוצה ולימד אותי איך להציב מטרה ולחתור אליה בכל הכח.
שרית אלישע
הערך שקיבלתי משגיא בתור מרצה ומנטור הוא מהגבוהים שחוויתי. שגיא משלב בצורה מדהימה בין עיצוב (יצירתי-רגשי), לבין מחקר (אנליטי), וגם נותן המון תובנות על הדרך שהפילו לי אסימונים והרימו לי את הבטחון כמעצבת בשוק. בזכות כל אלו הצלחתי גם למצוא עבודה תוך כדי הקורס. אני לגמרי מרגישה שהצלחתי לפרוץ את הגבולות של עצמי ולקדם את עצמי מעבר לציפיות, תודות לידע והפרקטיקה שקיבלתי מההדרכה וההכוונה של שגיא
גיא שומרון
שגיא הוא מורה ומנטור המשתף בידע ובניסיון שלו בנדיבות רבה. הוא דחף ועודד אותי להפיק מעצמי מעבר למה שחשבתי שאני מסוגל ברמה המקצועית והאישית. הקורס שלו נתן לי כלים משמעותיים בפתרון בעיות משלב הגדרת האתגר, דרך שלבי המחקר ועד לבחירות שמובילות לעיצוב הטוב ביותר. בנוסף הקורס הפגיש אותי עם קהילה של מעצבים מוכשרים הממשיכים לתמוך ולקדם. אחרי שנים באקדמיה, הקורס הזה הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי מבחינת היחס שבין כמות הזמן והכסף שהשקעתי ובין התועלות והרווחים שקיבלתי.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

קצת מספרים

אז למה שווה לכם ללמוד אצלנו?

0
שיעורים בשבוע
0
שבועות
0
שעות לימוד
0
עבודות ראשיות

*הבוגרים שלנו כבר התקבלו באמצעות שלושת העבודות בקורס
בלבד לעבודות התחלתיות במשכורות מדהימות בסטרטאפים מכובדים כמו:

רק שאלה קטנה..

שאלות ותשובות שהכנו במיוחד

הקורס מעוצב בצורה שגם מי שנרשם יום לפני הקורס יכול להשלים את החומר אבל מן הסתם ייקח קצת יותר מאמץ מרוכז בשבועות הראשונים של הקורס לעשות זאת

לא, עקרונית שגיא ממליץ על אחת משלושת התוכנות הבאות:

  •  פיגמה (איתה שגיא והמעצבים שלו עובדים בסטודיו)
  • סקץ' – תוכנה רק למק
  • אדובי XD

בשנים האחרונות – התוכנות בתעשיה מתחלפות מאוד מהר, ומתעדכנות עם פיצ'רים חדשים על בסיס חודשי. לכן אין להחזיק לויאליות לתוכנה מסויימת. במקומות עבודה גם לא מכריחים את העובדים לעבוד על תוכנה ספציפית – ולא מצפים מכם לדעת תוכנה ספציפית – העיקר שתדעו אחת משלושת אלו.

התשובה היא כן!

שגיא מאוד מאמין במה שנקרא Accelerated learning. מונח שלראשונה שמע מיזם בשם Tim Ferriss אשר ניצח תחרויות שונות בענפי ספורט ואומנויות שמעולם לא ניסה תוך חצי שנה בלבד. הגישה אומרת שאת הכל אפשר ללמוד בצורה מהירה, אבל זה אכן דורש הרבה למידה עצמית ועבודה קשה. אם אינך מפחד מעבודה קשה ואינטנסיבית – השינוי שחלמת עליו בקריירה יכול להיות שלך תוך 13 שבועות בלבד. הקורס כבר הוכיח את עצמו עם בוגרים שבאו מענפי עיצוב שונים ואחרי הקורס התקבלו לעבודות שלא חלמו עליהם לפני.

ברגע שהצטרפתם לקורס, הצטרפתם לקהילה חדשה שאני (שגיא) מחויב להצלחה שלה.

אני עזרתי כבר לעשרות סטודנטים שלי באופן אישי בקריירה ובהגשמת המטרות שלהם. חלקם כבר עובדים בעבודות פרודקט מן המניין עם משכורות שהם לא חלמו (עד 10,000 שקל בחודש יותר ממה שהם ציפו שהם התחילו את הקורס, ובטווח של פחות משנה מסיום הקורס).

יש לנו פה מסלול שעובד, והוכיח את עצמו כבר בתעשייה, אז אני משוכנע שאם אתם באים אלינו – ותתנו את הזמן הנדרש בכיתה ובבית למטלות בקורס, זה הולך להצליח לכם ובגדול. הקורס הזה הוא מקפצה לא רק לעבודה החדשה שלכם, אלא לקריירה כולה! 

מבחינתי – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.

שגיא שרייבר – מקים הקורס

רוצים לבדוק אם אתם מתאימים?

חייגו 1-700-70-60-36
או

חלק 1 - מאיפה באנו ולאן נלך?

מה עושה עיצוב לטוב? ולמה? מה למחקר ומה לצד הויזואלי?
איך תוכלו להשיג את התוצאה המקסימלית מהקורס הזה
איפה אנחנו עומדים בימים אלו כמעצבי מוצרים דיגיטליים? סקירת תעשיית העיצוב בארץ וקצת פרספקטיבה ביחס למה שקורה בחו"ל
שום רעיון אינו חדש תחת השמש: איך ההיסטוריה של העיצוב מתקשרת למה שאנחנו רואים כיום (כולל דוגמאות של עיצובים)
תרגיל מס' 1

1

חלק 2 - גריד בעיצוב ממשקים

יישור קו על מושגים, ומה המשמעות של גריד בעיצוב ממשקים?
איך מתרגמים משהו סטטי כמו גריד לסביבה דינאמית? איך זה בא לידי ביטוי בקוד?
גריד בן 12 העמודות, והבעיות שצצו בו עם מכשירי המובייל
גרידים רספונסיביים - פלואידי מול רספונסיבי
הפתרון - ה-4pt grid: יצירת ממשקים, בקלות, עם חוקיות ברורה
איך בייסליין גריד מתבטא בעידן הדיגיטלי
כמה טריקים נוספים להשתמש בהם בעיצובים שלכם בהתקשר לגריד
תרגיל מס' 2

2

חלק 3 - טיפוגרפיה

יישור קו על מושגים, ומה המשמעות של טיפוגרפיה בעיצוב ממשקים?
מה עושה טיפוגרפיה לטובה?
במה צריך להתחשב בטיפוגרפיה במסכים? כולל חוקי אצבע לעיצוב ממשקים ואתרים.
בחירת פונטים לפרויקט חדש, ואיך להמנע מלצאת 'חובבנים'
איפה אנשים נופלים עם טיפוגרפיה בעיצוב ווב או אפליקציות מובייל?
דברים שאפשר להתקטנן עליהם
בונוס: הרשימה המלאה של האלמנטים הטיפוגרפיים של כל פרויקט חדש
תרגיל מס' 3

3

חלק 4 - קומפוזיציה

מעבר על חוקים בסיסיים בקומפוזיציה (שגם יעזרו לכם עם התמונות לאינסטוש)
הסוד הכי גדול של קומפוזיציה, שאני לא מאמין כמה אנשים לא יודעים אותו
החוקים הלא כתובים, והמלצות שיקפיצו את העיצובים שלכם לתמיד, יעלו את יחסי ההמרה ללקוחות שלכם, וימנעו מכם לצאת 'חובבנים'
האפקט שאנחנו יכולים וצריכים לעשות עם קומפוזיציות בעיצובים שלנו שלא יכלנו אף פעם לעשות בפרינט - להזיז אותן!
תרגיל מס' 4

4

חלק 5 - קונטרסט

מה זה קונטרסט ומה הקשר בין מוזיקה לעיצוב?
טכניקות להשתמש בהן על מנת ליצור קונטרסט בממשקים שיעלו את רמת האסתטיקה ויעודדו פעולות משתמשים
תרגיל מס' 5

5

חלק 6 - צבעוניות

הבסיס של מה לעשות ולא לעשות עם בחירת צבעים
איזה רגש כל צבע משדר לנו בממשקים דיגיטליים? וממה צריך להזהר
החוקים הלא כתובים של שימוש בצבעים בממשקים דיגיטליים
תרגיל מס' 6

6

🎁 בונוס - אינטרו לשיטת Fibo design system מאת עדי בינדר

FIBO Design System הינה שיטה אשר עדי פיתח ב10 שנים האחרונות, אשר תאפשר לכם לייצר עיצובים הרמוניים המבוססים על הקוד האסתטי של פיבונאצ׳י. השיטה מאפשרת למעצבים לקבל החלטות ויזואליות, למדוד היררכיות, העמדות ואסתטיקה ויזואלית בדרך פשוטה ומהירה.

עדי מעביר את הסדנה המלאה של Fibo בקורס המתקדם למעצבי מוצרים דיגיטליים, אבל פה הוא ייתן לכם את הבריף על הכלי העיקרי שתוכלו לקבל עוד כלי לעבוד איתו כבר מעכשיו.

+

🎁 בונוס - מדריך לתוכנת פרינסיפל

תוכנת פרינסיפל הינה התוכנה הפופולארית ביותר בשוק ליצירת אנימציות ומיקרו אינטראקציות לעיצוב ממשקים כיום. היא עובדת מושלם עם סקץ' ופיגמה (ממק*).
בבונוס הזה אני מראה איך אני עובד עם סקץ' ופרינסיפל לתהליך מושלם של יצירת המחשת האנימציות בממשקים שאני מעצב על מנת לתקשר אותם למתכנתים וגורמי פיתוח. * פרינסיפל, כמו סקץ', היא רק למחשבי אפל. אבל הקונספט שלה מאוד דומה לעוד כלים שיש שם בחוץ ליצירת מיקרו-אינטראקציות אז כדאי להכיר.

+

טיפים למציאת עבודה כשכיר/ה בעיצוב UI/UX

תאוריית הסולם, ואיך להתקבל לעבודה שאין נסיון או שהגיל מקשה
הטעות שרוב המעצבים עושים כשהם מחפשים עבודה, ומה לעשות במקום
איך לנהל את חיפוש העבודה שלכם בצורה אפקטיבית, להתפקס והכי חשוב - להמנע ממבחני בית מיותרים
מיינדסט של ווינרים - איך האנשים המוצלחים בעולם, כולל אלופים אולימפיים, מאמנים את עצמם להצלחה. (השיעור הכי חשוב בקורס לדעתי).
טיפים לפורטפוליו: איפה אנשים נופלים? ולמה?
פורטפוליו זה לא הכל: מה אתם יכולים לעשות כדי להצליח להתבלט מעל הרעש?
טיפים לראיונות עבודה בחברות מוצר (הכנה לראיון ובראיון עצמו)
טיפים למבחני בית
בונוס על הבונוס: מבחני בית מכמה חברות נבחרות בשוק

1

טיפים לאלו שכבר עובדים כשכירים במקומות עבודה

קצת על משכורות בשוק - זה יכניס כמה מכם לשוק אז תשבו
טיפים לבקשת העלאה בצורה נכונה שתשיג לכם את התוצאה הרצויה
רוצים לשלם לכם באופציות? צפו בזה קודם!

2

טיפים לפרילנסרים ולאלו ששוקלים לצאת לחיי העצמאות

איך להתכונן לחיי הפרילנס וטיפים לכל מעצב בהקשר של כסף וקריירה
איך למצוא את הלקוחות הראשונים (שיטת המעגלים)
חוזה טוב מונע בעיות - אבל איך כותבים אחד כזה?
3 שיטות התמחור, ואיך למכור אותם ללקוחות? (כולל סקריפט מכירה שלי)
איך להתנהל עם לקוח בעייתי?
האמת לגבי ההנחות שאנחנו נותנים ללקוחות

3

בונוס: מקורות הלמידה שלי, ואיך להכנס ולהשאר בעניינים

למה בכלל צריך להשאר בעניינים? ומהם הדברים שאנחנו צריכים להשאר בעניינים לגביהם בעולם שלנו?
שיטה אחת שתיתן לכם יתרון בשוק, ותרים אתכם מעל 90% משוק המעצבים הישראלי
3 אתרים שאם אתם לא מתעדכנים בהם, אתם לא בעניינים (ואני מתפלא כמה מעצבים לא מכירים אותם בכלל), ואם אתם כן מתעדכנים בהם - אתם בעניינים לגמרי
פודקאסטים
ניוזלטרים
ספרים מומלצים
מעצבים ומעצבות שכדאי לעקוב אחריהם
איך למצוא את הזמן להתעדכן ואיפה לשים את הגבול?

+