חוזה לתכנית המנטורינג של פיקסל פרפקט וסטודיו קונטרסט

תכנית המנטורינג של פיקסל פרפקט וסטודיו קונטרסט (להלן: "תכנית המנטורינג"), התכנית מופעלת על ידי חברת מיינדפול אנד רותלס בע"מ ח.פ 515949022 (להלן: "החברה").

כל האמור בתנאי שימוש אלו (להלן: "ההסכם") נוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד.

חתימה על חוזה זה מהווה אישור לכך שקראת והסכמת להיות כפוף להסכם זה ולשלם עבור תכנית המנטורינג באופן שבו תבחר (בהמשך המסמך).

מאחר ותנאי השימוש הינם הסכם משפטי מחייב, מומלץ שתקרא אותם בעיון רב.

מידע, ייעוץ והכוונה בתכנית המנטורינג

כל מידע שיימסר או כל תוכן שיועבר בשיחת ייעוץ, מפגש קבוצתי, קבוצת וואטסאפ, ובשיחות לא רשמיות במהלך התכנית, הינו בגדר המלצה ו/או חוות דעת. האחריות על השימוש במידע שיימסר בתכנית הוא על המשתמש בלבד.

במהלך תכנית המנוטרינג יוזכרו אתרים, הרצאות, ותכנים נוספים. אין באזכורים אלה ללמד על תוכנם או מהימנותם של ספקי התוכן האחרים. 

חלק משירותי החברה יהיו כפופים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של הפלטפורמות. החברה לא תישא באחריות לפעולות שאינן בשליטתה. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שייגרם כתוצאה משימוש במידע או המלצה שיינתנו במהלך התכנית.

הלקוח לוקח על עצמו את מלוא האחריות. אין לו ולא תהיה לו כל תביעה כנגד החברה.

החברה אינה ערבה לתוצאות תכנית המנטורינג באף דרך.

פעילות החברה והאתר והשלכות על התכנים שלה:

החברה ו/או מי מטעמה, תהיה רשאית להפסיק פעילותה בכל עת, וללא הודעה מוקדמת.

 

תנאי שימוש ותהליך הרכישה

א. מותר להצטרף ולבצע רכישה לתכנית אך ורק ללקוחות מגיל 18 ומעלה.

ב. את ביצוע הרכישה באתר ניתן לעשות על ידי שימוש בכרטיס אשראי (לפי התנאים הנ"ל)  דרך האתר (או על ידי מסירת פרטי האשראי בטלפון) או דרך תשלום בהעברה בנקאית (פרטי הבנק יינתנו טלפונית לאחר הכנסת ההזמנה באתר).

ג. במהלך הרכישה, הלקוחות ידרשו להכניס את הפרטים האישיים כולל פרטי כרטיס אשראי, כתובת דואר אלקטרוני ועוד. הקשת כל הפרטים במדויק מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה על ידי הלקוח. (כל פרטי כרטיס האשראי שלכם מובטחים על ידי טכנולוגיית SSL ותעודת SSL שבתוקף מוצגת באתר).

ד. כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים. הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לפי החוק והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

ה. בסוף תהליך רכישה תשלח חשבונית מס/קבלה למייל אותו מילאת בפרטי הרכישה. 

ו. מחירים – חברת מיינדפול אנד רותלס בע"מ רשאית לשנות ולעדכן את מחירי התכנית המצוינים באתר ובלבד שהלקוח יחויב על פי המחירים והתנאים המופיעים באתר בעת הרכישה. 

 

תנאי התשלום 

א. בחתימה על החוזה, על הלקוח לבחור את מסלול התשלום המועדף. קבלה לתכנית מותנת בתשלום של 4,000 ש"ח מראש (מסלול א) או התחייבות וחתימה לתשלום שווי משכורת ראשונה לאחר קבלת עבודה בתחום, במהלך התכנית או בשלושת החודשים (90 יום) שאחרי סיום התכנית (מסלול ב). 

ב. הלקוח מחויב להודיע על חתימת חוזה העסקה כשכיר או אישור מתן שירות כפרילנסר תוך 2 ימי עסקים מיום הסיכום/חתימה. 

ג. עבודה בתחום תחשב כל עבודה הכוללת שירותי עיצוב UI/UX. 

ד. במידה והעבודה היא כפרילנסר, גובה התשלום יהיה משכורת גלובלית ראשונה או 4,000 ש"ח, הגבוה מביניהם. 

 

מדיניות ביטולים והחזרים

את ההרשמה לתכנית המנטורים ניתן לבטל בכל מועד אך החזר כספי יינתן בהתאם לקריטריונים:

בבחירה במסלול א לתשלום: 

  • עד שבועיים טרם תחילת התכנית – החזר מלא בניכוי 200 ש”ח דמי רישום
  • בטווח שבועיים טרם תחילת הקורס ועד שבועיים לתוך הקורס – החזר של 70% משכר הלימוד בניכוי 200 ש”ח. 
  • לאחר שבועיים מתחילת התוכנית – לא יינתן החזר כספי
 

בבחירה במסלול ב לתשלום: 

  • לפני פתיחת התכנית – תשלום של 200 ש"ח
  • ממועד פתיחת התכנית ועד שבועיים לתוך הקורס – תשלום של 1,200 ש"ח
  • עזיבה משבועיים לאחר התכנית ועד לסוף השבוע החמישי לתכנית – 2,000 ש"ח 
  • מראשית השבוע השישי של התכנית – המשתתף יהיה מחוייב בתשלום של גובה המשכורת הראשונה לאחר קבלת עבודה
 

מדיניות פרטיות

חברת פיקסל פרפקט מגזין מצהירה בזאת כי אין בכוונתה לעשות כל שימוש לרעה במידע הפרטי שלכם, וכי הוא ישמש אך ורק לביצוע ההזמנה או רשימה לרשימת תפוצה שלנו – אשר מנוהלת בצורה קפדנית על ידי צוות פיקסל פרפקט ולא משותפת עם כל גורם שלישי. 

בעת מילוי האימייל שלכם הינך מאשר לפיקסל פרפקט בעתיד ליידע אותך דרך מספר הנייד או דרך המייל על תוכן מקצועי, קידום קורסים, מבצעים וחדשות באתר ובתעשיה בכלל.

אנו מאפשרים קישור ליציאה מרשימת התפוצה שלנו בכל אימייל. במידה והאימייל נקטע מהיותו ארוך (תופעה שקוראת לרוב בג'ימייל – יש ללחוץ על הכפתור אשר מאפשר להציג את ההודעה מלאה ואז יהיה ניתן לראות את קישור ההסרה מהניוזלטר). כמו כן – הינך מאשר/ת שליחת כל מייל שיווקי מהאתר ללא כל צורך בשימוש במילה "פרסומת" בכותרת המייל, מכיוון שהמיילים שלנו תמיד יכולים להחשב כ"פרסומת".  

בנוסף – הינך מאשר/ת שימוש בפרטי המייל שלך לבניית קהלי Look-a-like ברשתות חברתיות. שיטה זו הינה שיטה בה משתמשים רוב הבלוגים בימים אלו להעלות את רשימת האימיילים של קהליהן בצורה מאובטחת לאיזור הפרסום באתר פייסבוק (ואולי בעתיד לפלטפורמות נוספות שיציעו את הפיצ'ר הזה) למציאת "קהל דומה" ברשתות החברתיות על מנת לפרסם את שירותיהן ולהגיע לקהל היעד שלהם.

באישורך את תנאים אלו – הינך מסכימ/ה בדיעבד לתנאים אלו שחלים גם על כל התקשרות בכל פלטפורמה שדרכה תקשרנו איתך בעבר לכל מטרה, לרבות אימייל ופרסומות ברשתות חברתיות.

 

פרטיות ואבטחת מידע

אתר פיקסל פרפקט מגזין הינו בעל מוניטין לאמינות, הגינות ורמת שירותים גבוהה. אנו עושים את מיטב יכולתנו להגן עליכם ובהתאם חברת הסליקה משתמשת באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר באינטרנט כולל שימוש בטכנולוגיית SSL.

פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לא נשמרים בשום צורה בשרתי האתר, ולנו בפיקסל פרפקט מגזין אין נגיעה לפרטים אלו.

אנו נעזרים פה בפיקסל פרפקט בבחברת סליקה המאושרת ע"י חברת האשראי על מנת לשמור ולהבטיח את המידע והפרטיות שלכם. הינכם מצהירים בזאת כי לא תהיה לכם כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד פיקסל פרפקט מגזין – מאת מיינדפול אנד רותלס בע"מ, עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים בעניין זה.

 

סמכות עניינית לשיפוט

על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל והתקנון יפורש על פיהם. כל סכסוך או שאלה משפטית בקשר לתקנון זה תובא להכרעה במערכת המשפט המוסמכת בהרצליה/תל אביב בלבד.

 

שיפוי

הנך מתחייב לשפות את החברה ו/או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה, לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט ריאליות, עקב הפרתך את תנאי שימוש אלו או את הדין, או עקב עשיית מעשה או מחדל ע"י המשתמש ואשר ישויך לחברה או מי מטעמה.

כל שכן, במידה ותפר את תנאי השימוש אלו, החברה תהיה זכאית לחשוף את שמך ואת פרטיך הידועים לה אודותיך בכל הליך משפטי ובכלל, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.

הודעות לאתר והמצאת מסמכים משפטיים

כל הודעה לאתר ו/או המצאת מסמכים משפטיים לאתר ייחשבו כאילו נמסרו, אך ורק בעת קבלתם בחברה בכתובת: האילנות 23 דירה 13, הרצליה ובדוא"ל: [email protected]

דבר דואר או מסמך משפטי שישלח לכתובתו של הנמען הרשומה בתעודת הזהות שלו תחשב כהמצאה כדין בתוך 7 ימי עסקים מן המשלוח.

טלפון ליצירת קשר בכל בעיה: שגיא 0544925797