קורס אונליין בעברית  

קורס וידאו על פיגמה למעצבים
מחיר הקורס:1,080 ₪

* חדש! ניתן לפרוס את התשלום עד 7 תשלומים!

What the Figma

הקורס המקיף והרחב ביותר בעברית - ואונליין - לכלי העיצוב החם ביותר בשוק ה-UX/UI

  • רוצים ללמוד את הכלי שמאפשר לכם לעצב בתהליכי העבודה הנכונים והיעילים ביותר?
  • רוצים להכנס לתחום עיצוב הממשקים ולא יודעים איפה להתחיל?​
  • רוצים להביא ערך במקום העבודה שלכם מהיום הראשון בעבודה?​
  • שמעתם שכולם עוברים לפיגמה ואתם לא רוצים להשאר מאחור?​

אם ענית כן על אחת מהשאלות, הקורס הזה הוא עבורך!

What the Figma - קורס וידאו על פיגמה למעצבים!

עׂפר אריאל
Chief Product Officer, Become

מיקי צ'רניאק
Product Designer, Setoo

שני מעצבים שמבלים את רוב זמן הערות שלהם בעבודה עם פיגמה. אחרי תקופה בה עׂפר היה צריך ללמד את המעצבים שלו וצוות הפיתוח לעבוד בפיגמה, ומיקי שימש כ"קו החם" לשאלות פיגמה ממעצבים שרצו לעשות את המעבר לכלי – החליטו שניהם לרכז את המאמצים שלהם ולחלוק את הידע שהצטבר לכדי קורס דיגיטלי מקיף ורחב שיאפשר לכל מי שעובר אותו להתחיל לעבוד ולעצב ממשקים בכלי העיצוב שנבחר בקפידה ככלי שנותן הכי הרבה ערך בעבודה איתו.

לכל בעל מקצוע יש את הכלים שלו – לצייר את מכחולים וצבעים שלו, לנפח את הפטיש והסדן ולמעצבים יש את כלי העיצוב הדיגיטליים. זה נכון שבעל מקצוע טוב יוכל להוציא תוצרים טובים גם בכלים בינוניים – אך כלים מושחזים וטובים יקפיצו כל בעל מקצוע כמה רמות למעלה באיכות ויעילות העבודה שלו, כאשר יחד איתם תעלה גם רמת ההנאה שלהם מהעבודה.

כיום למעצב יש לבחירתו את המגוון הגדול ביותר אי פעם של כלי עיצוב דיגיליים, אך רק כלי אחד בולט מעל היתר –

יצא לכם פעם להחליף מחשב או טלפון ולא להבין איך (לעזאזל) הסתדרתם קודם? – אז ככה זה מרגיש לעבור לפיגמה מכל כלי עיצוב אחר. הנה וידאו בו מיקי מספר למה אחרי שבועיים בסטארטפ הוא החליט להעביר, למרות כל ההתנגדויות, את כל הסטראטפ לעבוד עם פיגמה.

אנחנו מאמינים בלב שלם שפיגמה הוא הכלי הנכון לעבוד בו ואנחנו מוכיחים את זה לעצמנו בכל יום שעובר. בין אם בעבודה השוטפת שלנו ובין אם בדיונים בלתי פוסקים שאנחנו מנהלים על כלי העיצוב היום.

החברות הגדולות כבר שם. אל תשארו מאחור!

האם הקורס הזה בשבילי?

הקורס הזה תפור ל...

מעצבים ומעצבות אשר מגיעים מתחום הפרינט ורוצים ללמוד את הכלי הנכון לעבודה בתחום עיצוב המוצר הדיגיטאלי

אחרי מעבר על כל כך הרבה כלי עיצוב והשוואות חוזרות ונשנות (שמתקיימות עדיין כמעט יום-ביומו), שיחות עם מעצבים עם הרבה שנות נסיון, ומאות שעות עבודה עם פיגמה - אנחנו בונים את קורס פיגמה שיעזור לכם לעבור לתחום.

מעצבים וותיקים שרוצים להשאר רלוונטיים וללמוד את הכלי הנחשב ביותר כיום

כל בעל מקצוע צריך להשאר מעודכן כדי להשאר רלוונטי. הגעתם למקום הנכון.

מעצבים בתחילת הדרך, סטודנטים לעיצוב, ובוגרים טריים של בתי הספר לעיצוב וקורסים כאלו או אחרים, אשר מחפשים ללמוד לעצב מוצרים דיגטליים

תלמדו מיד ראשונה את כל נבכי העבודה עם הכלי המוביל כיום לעיצוב מוצרים דיגיטליים

מה בקורס?

קורס פיגמה הדיגיטלי המקיף ביותר בעברית

שיעורי וידאו מוקלטים
תרגילים
+
שיעורי בונוס מטורפים

חלק 1 - הקדמה

הסיפור שלנו ואיך הגענו לעבוד בפיגמה. מה גרם לנו לעבור לפיגמה מהכלים האחרים ומה היתרונות שמצאנו ושמשאירים אותנו נאמנים לה עד היום. - ואיך אתם יכולים לעשות את המעבר גם! לא משנה אם אתם פרילנסרים, עובדים בחברה או מתחילים. הדרך שלכם מתחילה כאן!

1

באוויר!

חלק 2 - מבוא לפיגמה ואיך מתחילים

פתיחת חשבון, יצירת הצוות, הפרוייקט וקובץ העיצוב הראשון.
מעבר על הפאנל הכלים של פיגמה. פאנל הניהול, פאנל השכבות והפאנל הימני.

2

באוויר!

חלק 3 - צורות

צורות הן הבסיס לעיצוב כל ממשק דיגיטאלי ולא יעברו אלא רגעים ספורים בהם לא תיצרו או תשנו צורות במהלך יום העבודה שלכם בעיצוב ממשקים.
בחלק זה נעבור על תפריט הצורות, על קיצורי דרך מועילים והפונקציות הבסיסיות של כל צורה. בנוסף נעבור ונדגיש את הפעולות הייחודיות שאפשר לעשות עם כל צורה.

3

באוויר!

חלק 4 - עבודה עם תמונות

לרוב הממשקים שאנו נעצב יכללו תמונות רקע, אייקונים, תמונות משתמשים וכו'
בחלק זה נלמד איך מתנהלים בפיגמה עם תמונות, איך שמים תמונות בתוך צורות, איך מייבאים ופורסים תמונות מרובות באופן מהיר ויעיל ואיך משנים את נראות התמונה אחרי שייבאנו אותה.

4

באוויר!

חלק 5 - עבודה עם טקסט

עבודה נכונה עם טיפוגרפיה יכולה להפוך ממשק סביר לממשק עם שימושיות גבוהה המאפשרת למשתמש להבין תמיד היכן הוא נמצא ומה מצופה ממנו לעשות, וכן ואסתטיקה ברמה גבוהה המשרה על המשתמש תחושת נחת.
בחלק זה נלמד איך משתמשים בכלי הטקסט בפיגמה. נעבור על כל האפשרויות שיש בעבודה עם טקסט.

5

באוויר!

🎁 בונוס 1: שיעור הטיפוגרפיה מקורס יסודות העיצוב של שגיא שרייבר!!

יישור קו על מושגים, ומה המשמעות של טיפוגרפיה בעיצוב ממשקים? מה עושה טיפוגרפיה לטובה? במה צריך להתחשב בטיפוגרפיה במסכים? כולל חוקי אצבע לעיצוב ממשקים ואתרים. בחירת פונטים לפרויקט חדש, ואיך להמנע מלצאת 'חובבנים' איפה אנשים נופלים עם טיפוגרפיה בעיצוב ווב או אפליקציות מובייל?

+

באוויר!

חלק 6 - אפקטים

אחד האפקטים בשימוש הנפוץ ביותר מאז כניסת מטריאל דיזיין של גוגל הוא אפקט הצללה. אנחנו נלמד איך משתמשים באפקט ההצלה נכון בפיגמה כדי ליצור ממשקים מרהיבים שאין דבר שניתן להחסיר מהם כדי לשפר אותם. ולא רק הצללה - נלמד גם טשטוש שכבות ועוד טריקים מגניבים ושימושיים.

6

באוויר!

חלק 7 - מסכות

אחת מצורות העבודה הנפוצות ביותר היא ע"י שימוש במסיכות כדי להסתיר ולגלות חלקים או איזורים שונים בממשק. בין אם אלמנטים בודדים ובין אם מקבצי אלמנטים וחלקים שלמים בממשק.

7

באוויר!

חלק 8 - יישור וחלוקה

לממשק מושלם צריך לדעת "להושיב" באופן מדוייק את כל האלמנטים. בחלק זה אנחנו נדבר על שיטות היישור והחלוקה השונות בפיגמה - כמו גם נדבר על צורות העבודה השונות שיש לנו כמעצבים כשאנחנו ניגשים לנושא זה.

8

באוויר!

חלק 9 - Pen Tool

מה הוא הכלי הזה. כיצד משתמשים בו, כיצד הוא שונה מכלים מקבילים בתוכנות אחרות ומה היתרונות שלו בפיגמה.

9

באוויר!

חלק 10 - קומפוננטות

הקומפוננטות הן אחת מאבני הדרך הבסיסיות של הדיזיין סיסטם. אחרי שעברנו על בסיס העיצוב נוכל לעבור ללמוד על הקומפוננטות. קומפוננטות הן הדרך שלנו להפוך את מלאכת העיצוב ליעילה ועקבית הרבה יותר. בדומה לסימבולים בסקטצ' - הקומפוננטות מאפשרות לנו לעצב אלמנט מסויים של הממשק ואז להשתמש בו שוב ושוב תוך שמירה על קשר עם הקומפוננטה המקורית. כך למשל אם נרצה לעצב כפתורים - נעצב כפתור פרימיטיבי ראשוני וממנו נצא לעצב את כלל הכפתורים במערכת. ואם נרצה להחליף את עיצוב הכפתורים כולם - נוכל להחליף אותו בקומפוננטת הבסיס - וכלל הכפתורים במערכת יקבלו על עצמם את השינוי והעיצוב החדש באופן מיידי.

10

באוויר

חלק 11 - סטיילים

סטיילים הם אבן הדרך השניה והמשלימה של הקומפוננטות ליצירת הדיזיין סיסטם שלכם. עבודה נכונה עם סטיילים היא הבסיס לניהול מערכת עיצוב עקבית ואפקטיבית. נעבור על כל סוגי הסטיילים בפיגמה וניתן את הטיפים והטריקים בתהליכי העבודה שאנחנו פיתחנו בחלוף השנים בעבודה עם פיגמה.

11

באוויר!

חלק 12 - פרוטוטייפינג

בתהליך העיצוב אחד השלבים החשובים ביותר הוא שלב הפרוטוטייפיג בו אנו מפיחים חיים בעיצובים שלנו ומדמים שימוש בפונקציות השונות שבהם. כך ניתן לבדוק את שימושיות העיצוב ולקבל דיעות ראשוניות לגבי איך זה להשתמש בממשק שעיצבתם. בחלק זה אנו נדגים את יכולות הפרוטוטייפינג הבסיסיות של פיגמה ונראה כמה קל לייצר פרוטוטייפ חי כחלק מקובץ העיצוב שלו אשר בשל כך יהיה תמיד מעודכן לעיצוב המקור.​

12

באוויר

רגע, זה לא הכל... כן, יש עוד...

🎁 בונוס 2: בניית עמוד נחיתה מלא בשימוש כל הכלים שלמדנו

נראה עבודת עיצוב חייה של עמוד נחיתה תוך חיבור פרוטוטייפ בסיסי בסופו. תוכלו לצפות בעבודה חייה תוך למידת טיפים וטריקים שאנו מיישים בעבודת העיצוב שלנו ביום-יום.
יעלה לאוויר בקרוב..

+

🎁 בונוס 3+4: שיעורי בונוס סודיים בנושאים מתקדמים - כל פעם עם אורח מיוחד אחר

שיעור בונוס לכל מי שסיים את הקורס עד כה - שווה את ההשקעה!
יעלה לאוויר בקרוב..

+

🎁 עזרים תומכים לפיגמה!​

במהלך הקורס נשתף אתכם במגוון עזרים שאספנו עבורכם - מאגרי תמונות, אייקונים, UI Kits מוכנים לשימוש מיידי בתוך Figma

+

🎁 "תסריטים"

מאגר של שאלות ותשובות שיעזרו לכם לשכנע את הגורמים הרלוונטים לעשות את המעבר מתוכנות אחרות לפיגמה
יעלה לאוויר בקרוב..

+

כן, כל זה. כן, בקורס אונליין אחד, שתהיה לך גישה אליו. לנצח.

* ניתן לפרוס את התשלום עד 7 תשלומים!

התעשיה מדברת

אני רק שאלה...

אנחנו מאפשרים רכישה מוקדמת של הקורס – לפני שכל תכני הקורס עולים מכיוון שאנחנו כבר לא יכולים לחכות ולשחרר את התכנים אל העולם. אנחנו מאמינים שיש לנו בידיים קורס שיביא ערך עצום לכל מי שיחליט להרשם אליו ואנחנו בטוחים ומוכנים לצאת כבר עכשיו לדרך.
אנחנו כמובן מתחייבים בפני הנרשמים שלנו להעלות את כל תכני הקורס בתקופה שאינה חורגת מהזמנים שאנו פורסים בעמוד ואשר נעדכן עם התקדמות התכנים המוכנים.
כבר עכשיו יש לנו תכנים בעריכה המתוכננים לצאת בשבועיים הקרובים.

כן, הקורס כולו אונליין, בפורמט של וידאו

כן, הקורס כולו עשוי משיעורים מוקלטים שאני מקליט במיוחד לקורס. תהיה לך גישה לאתר מיוחד עם שם משתמש וססמה ששם יהיו כל הסרטונים, התרגילים, וחומרי הבונוס

יש הנחה של 20% לכל מי שלומד לתואר ראשון במוסד לימודים כזה או אחר. אנא לשלוח מייל ל- sagi@pixelperfect.co.il עם אישור לימודים רשמי ממוסד הלימודים שלך

יס! אנחנו כל כך בטוח בערך שיש לנו להעביר לך בקורס הזה, שאנחנו נותנים לך 3 ימים מיום הרכישה לעבור על החומרים. אם אחרי שעברת על החומרים החלטת שזה לא בשבילך או שלא שווה לך את הכסף, ניתן לך את הכסף חזרה בלי לשאול שאלות.

פיגמה היא תוכנה ווב-ית שעובד בדפדפן שלכן – מה שאומר שהיא לא תלויה באיזה מחשב יש לכם או אפילו אם אתם על המחשב שלכם או של חבר/ה. כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט, דפדפן ועכבר – אתם יכולים לעבוד על פיגמה.

כן, היינו רוצים שהקורס הזה יגיע לידיהם של כמה שיותר מעצבים. אם אתם רוצים לקנות בקבוצה, ניתן הנחה של 10% עד 5 אנשים, ועוד 15% מעל 5 אנשים. אין הנחה להתאגדות של מעצבים דרך קבוצות פייסבוק. רק למקומות עבודה או כיתות.

בהחלט! ולדעתנו (ולדעת רבים אחרים בתעשייה) זהו הכלי הנח והטוב ביותר כרגע לבניית דיזיין סיסטם!

יש עוד שאלות? מבטיחים לחזור אליך!

he_ILHebrew
he_ILHebrew
Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...