עצמאיים
מכפילים
מחירים

תכנית מיוחדת שתתן לך את הכלים והתמיכה
שיקפיצו אותך לרמה הבאה שלך בקריירה
גם מבחינה מקצועית כמעצב/ת, וגם מבחינת הערך
שלך בשוק העבודה.

 • לרכוש חבילה ב ₪249 לחודש
 • – לרכוש חבילה ב ₪249 לחודש

עצמאיים
מכפילים
מחירים

 • לרכוש חבילה ב ₪249 לחודש

תכנית מיוחדת (הפתוחה לרישום לכמה ימים בלבד), שתתן לך את הכלים והתמיכה שיקפיצו אותך לרמה הבאה שלך בקריירה גם מבחינה מקצועית כמעצב/ת, וגם מבחינת הערך שלך בשוק העבודה, כדי שתוכל/י לדרוש בלי בעיה את מה שמגיע לך!

היי!

שמי שגיא שרייבר ואני מעצב ויזם, יועץ בתחום עיצוב וחווית משתמש והמייסד של פיקסל פרפקט והקורס המתקדם לעיצוב UI/UX בסטודיו שש בי.

ב-2018 השקתי שני קורסים דיגיטליים לקהילה של פיקסל לאחר שיחות עם מאות מעצבים ומעצבות שכולם נמצאים באותה סירה.

דיברתי עם עשרות מעצבים שלא מוצאים עבודה, ושיניתי את זה עבורם. ייעצתי למאות עצמאיים שלא מצליחים לתמחר את עצמם כמו שצריך, וגרמתי להם להרים את המחירים שלהם.

תנו לי לספר לכם – השוק לא באמת מוצף במעצבים. האמת היא – שיש יותר סטרטאפים ומקומות עבודה למעצבי דיגיטל מאשר אי פעם.
הבעיה היא
בנו

בנו בלבד.

אנחנו צריכים להפסיק לחשוב על עצמנו כאומנים ויוצרים בלבד.

כן, אנחנו אומנים. כן אנחנו יוצרים.
אבל… אנחנו אלו שמשפיעים על עסקים! 

אנחנו הסטוריטלרס, אנחנו אלו שבלעדנו לעסק אין נראות בעולם בכלל.
אנחנו חייבים לדעת למכור את עצמנו בשוק גם כעצמאיים וגם כשכירים.

הבעיה היא, שרוב המעצבים שאני מכיר לא חושבים בדרך שבה הם צריכים בשביל ממש להצליח בתעשיה.

יש הבדל בין הצלחה מוחצת בתעשיה לסתם getting by.

באמצעות החבילה שאני מציע פה לזמן מוגבל, אתם תוכלו להקפיץ את המעמד שלכם בשוק, לגשת לראיונות או פגישות עם לקוחות פוטנציאליים עם יותר בטחון, עם כלים פרקטיים.שתוכלו לא רק למכור, אלא לסגור עסקאות. בין אם זה בפגישה, באימייל, בראיון, בהצגת מבחן בית, או בפגישה עם מעסיק קיים במקום עבודה נוכחי.

באמצעות המחזור הראשון של תכנית זו – עשרות מעצבים הרימו את המעמד שלהם וגם את ההכנסות החודשיות שלהם באלפי שקלים!

החבילה מתאימה גם למתחילים אבל גם למנוסים בתעשיה.

זה הזמן שלכם לקבל את מה שמגיע לכם. לפעמים כל מה שצריך זו הדחיפה והליווי מהכיוון והמקום הנכון.

מחכה לראות אתכם בפנים!

שלכם,

שגיא שרייבר

אז מה בתכנית?

6 פגישות מנטורינג ושאלות ותשובות אונליין עם שגיא

שיחות קבוציות אך ורק למי שרוכש את המבצע הזה, ולמשך 6 שבועות אנו ניפגש אונליין לסשן שבו נתעסק בתמחור, בשיטות להשגת עבודה, ובהצלחה בקריירה. הסשנים יתחילו בספטמבר. לא יכולים להגיע לאחד הסשנים? אין בעיה - תהיה הקלטה של כולם במערכת!
ערך: 3500 ₪

קהילת וואטסאפ בלעדית לדחיפה ותמיכה להתקדמות בתעשיה!

בקבוצה מדי פעם גם יגיעו אורחים מיוחדים שבנו לעצמם קריירה מוצלחת, שיענו על השאלות שלכם ויתנו לכם טיפים לשיפור הקריירה שלכם.
ערך: 999 ₪

בואו נסכם את זה רגע הכל יחד:

 •   גישה מיידית לקורס עושים קריירה (ערך 1,499 ₪)
 •  גישה מיידית לקורס יסודות העיצוב הדיגיטלי (ערך 1,499 ₪)
 • גישה מיידית להדרכות: איך לגשת לעיצוב אתר ואפליקציה, ולעצב ברמה בינלאומית, גם אם אין נסיון (ערך 1,598 ₪)
 • גישה מיידית להדרכה: איך לבנות קייס סטאדי מנצח! (ערך 978 ₪)
 •  גישה לקבוצת וואטסאפ בלעדית לרוכשי החבילה (ערך 999 ₪)
 • 6 שיחות מנטורינג אונליין עם שגיא (ערך 3,500 ₪) 
הערך הכולל של כל אלו הוא 10,043 ₪, ובהתחשב באלפי השקלים שעשרות המעצבים שנרשמו הצליחו להכניס באמצעות התוכנית הזו - אפשר לומר שזה שווה הרבה יותר מזה. אבל... אני רוצה שהחבילה הזו תהיה נגישה לכמה שיותר מעצבים שצריכים אותה! אז... אני מציע לך את החבילה הזו רק ב-1,800 ₪ בלבד (או חמישה תשלומים של 360 ₪)
ימים
שעות
דקות
שניות

* במבצע רק לכמה ימים בלבד

** אם קניתם כבר את קורס יסודות העיצוב/עושים קריירה (דבר ראשון אתם אדירים ואני מעריך אתכם) – יש באפשרותכם לשדרג לחבילה זו ולקבל גישה לכל ההדרכות בה + לקהילה הוואטסאפ ושיחות המנטורינג במחיר מוזל. יש לשלוח מייל ל- sagi@pixelperfect.co.il

*** יש הנחות על גבי המבצע לחיילים, סטודנטים לתואר ראשון, וגמלאים. אנא פנו ל- sagi@pixelperfect.co.il עם תעודה/אישורים רלונטיים

**** לא מרוצים? חושבים שלא למדתם משהו חדש? אין בעיה, יש לנו 14 ימים החזר מובטח ללא שאלות. אני בטוח בערך שאני יכול לספק לכם פה. מספיק אפילו טיפ אחד מתוך סרטון אחד שיביא לכם עוד לקוחות/מעסיקים/יעזור לכם לשריין עבודה חדשה, ובכך יספק לכם עשרות אלפי שקלים בשנים הקרובות. אז אני יודע שההשקעה שלכם פה משתלמת, ומסתמך על אחוז החזרים כמעט אפסי מתוך 400+ תלמידים שכבר עברו את הקורסים שלי. אל תתנו למחשבה "מה אם" לעכב אתכם, הנה, הוצאתי לכם אותה מהמשוואה.

***** עדיין כאן? תפסיקו לקרוא על ההנחות ותתחילו לפעול לרכישה! השעון מתקתק!

האם החבילה הזאת בשבילי?

הקורס מיועד למעצבים בכל הרמות, בכל הגילאים ובכל מקום עבודה!

גם למתחילים וגם למתקדמים!

בסופו של דבר – אם אתם רוצים להרים את המעמד שלכם ואת המחירים שלכם בתעשיה – זה יתאים לכם. חלק מהמעצבים שעברו את התכנית היו מנוסים מאוד ועם סטודיואים משלהם, וחלק היו סטודנטים. המנוסים התחילו לסגור עסקאות יותר יקרות, והמתחילים הצליחו למצוא עבודה בתחום בסכומים שלא חלמו.

רוצים להתייעץ? יש טופס בתחתית המסך.

גם לעצמאיים וגם לשכירים!

זה ממש לא משנה אם אתם עצמאיים או שכירים. כעצמאיים תוכלו ללמוד איך לסגור עסקאות (תלוי ברמת הנסיון שלכם) בסכומים של עד מאות אלפי שקלים בשנה. כשכירים – תלמדו איך לדרוש ולקבל תנאים מצויינים מראש במקומות עבודה, ואם אתם עובדים כבר, אז איך לדרוש העלאות במשכורת החודשית. הכל כבר קרה והוכח שעובד אצלנו בתכנית! 

הנוסחה היא פשוטה: רוצה להתקדם בקריירה? להרוויח יותר? לקבל את הבטחון ואת הידע על איך לדרוש יותר? אז החבילה הזאת היא בשבילך!

התעשיה מדברת

שגיא היה בשבילי חבר ומנטור במשך שנים. הוא תמיד שמח לחלוק מהנסיון שלו, לייעץ ולכוון. כשהוא גייס אותי ל-SimilarWeb הוא דחף אותי לפרוץ גבולות, וליצור חיבור רגשי בין העיצובים שלי למשתמשים. אין לי ספק שלשגיא יש חלק משמעותי בדרך שלי כמעצב ואיפה שאני נמצא היום.

נועם ליס
מעצב מוצר UI/UX, Invision

הערך שקיבלתי משגיא בתור מרצה ומנטור הוא מהגבוהים שחוויתי. שגיא משלב בצורה מדהימה בין עיצוב (יצירתי-רגשי), לבין מחקר (אנליטי), וגם נותן המון תובנות על הדרך שהפילו לי אסימונים והרימו לי את הבטחון כמעצבת בשוק. בזכות כל אלו הצלחתי גם למצוא עבודה תוך כדי הקורס. אני לגמרי מרגישה שהצלחתי לפרוץ את הגבולות של עצמי ולקדם את עצמי מעבר לציפיות, תודות לידע והפרקטיקה שקיבלתי מההדרכה וההכוונה של שגיא

שרית אלישע
מעצבת UI/UX וסטודנטית בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

שגיא הוא מעצב מוכשר, יזם מוצלח, וחבר. אני יכול להגיד שאין הרבה אנשים שאני יכול לסמוך ולהמליץ עליהם בעיניים עצומות גם ללקוחות וגם למי שרוצה ללמוד על התחום. התרומה שלו למעמד העיצוב בארץ היא עצומה.

רן סגל
מעצב ויזם, מייסד של NuSchool ו- Prospero, ובעלים של ערוץ היוטיוב Flux

מאגר הידע שיש לשגיא בתחום הוא עצום. זה לא רק הידע, אלא היכולת שלו להסביר וללמד את מה שהוא יודע מהנסיון שלו לאורך השנים. שגיא היה מנטור ומורה בשבילי בזמן שעבדנו יחד בסימילרווב. למדתי ממנו כל כך הרבה וקיבלתי ממנו כלים פרקטיים שאני יכולה ליישם בעבודתי בצורה יעילה! כיום, אני מעצבת מוצר (UI/UX) מן המניין, והרבה בזכות הכלים ששגיא נתן לי. אני ממליצה בחום ללמוד ממנו בכל הזדמנות, בכל פלטפורמה, ובכל פורמט שרק אפשר.

נועה קרני
מעצבת מוצר (UI/UX) ב-SimilarWeb

בשנה האחרונה ההיכרות שלי עם פיקסל פרפקט וההשתתפות בקורס של שגיא נתנה לי דחיפה בקנה מידה בינלאומי לקריירה, ממעצב ג‘וניור שמתחנן לצ’אנס רכשתי כלים וגישה ששמו אותי בתפקיד משמעותי יותר בתעשייה הידע והמקצועיות שלי שופרו משמעותית ובנוסף קפיצה של מאות אחוזים במשכורת ובמחירון השעתי שלי. לסיכום ב2 מילים, סיליקון וואלי.

רועי אלבק
מעצב UI/UX וסטודנט בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

שגיא הוא מורה ומנטור המשתף בידע ובניסיון שלו בנדיבות רבה. הוא דחף ועודד אותי להפיק מעצמי מעבר למה שחשבתי שאני מסוגל ברמה המקצועית והאישית. הקורס שלו נתן לי כלים משמעותיים בפתרון בעיות משלב הגדרת האתגר, דרך שלבי המחקר ועד לבחירות שמובילות לעיצוב הטוב ביותר. בנוסף הקורס הפגיש אותי עם קהילה של מעצבים מוכשרים הממשיכים לתמוך ולקדם. אחרי שנים באקדמיה, הקורס הזה הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי מבחינת היחס שבין כמות הזמן והכסף שהשקעתי ובין התועלות והרווחים שקיבלתי.

גיא שומרון
מעצב UI/UX וסטודנט בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

אבל חייבים חלק של 'אודות' לא?

כן, היי, אני שגיא

אני, מעצב, יזם, והמייסד של מגזיני העיצוב פיקסל פרפקט (בארץ) ו-Hacking UI (בינלאומי).

בוגר שנקר עם 12 שנים בתעשייה, 7 מתוכן עמוק בתוך עיצוב מוצרים דיגיטליים לסטרטאפים בגדלים שונים ובתפקידים שונים.
הייתי שותף בהקמת שלוש חברות, אחת מהן שנקנתה על ידי SimilarWeb, שם ניהלתי את כל אופרציית העיצוב של החברה בתפקיד דיירקטור של עיצוב וחווית משתמש.

חלק מהחברות שעבדתי בהן/איתן: Fiverr, eBay, SimilarWeb ועוד. 

אני המייסד של הקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים ב6B, מנטור וקואצ'ר למעצבים באופן פרטי וקבוצתי בארץ ובעולם, וגם מנטור לסטארטאפים בגוגל לאנצ'פד.

אני רק שאלה...

כן, הקורסים הינם כולם אונליין, בפורמט של וידאו, השיחות הינן אונליין בפורמט קבוצתי, והקבוצת וואטסאפ היא… בוואטסאפ. אז הכל ורטואלי ועובד בצורה מדהימה יחד לתת לכם גם הדרכות, גם תמיכה בוואטסאפ, גם קהילתיות, וגם ליווי במפגשי מנטורינג

ברגע שתרשמ/י לקורס – תקבל/י גישה לאתר בו כל הסרטונים, אז כן, תהיה לך גישה "לנצח" אליהם. כמובן כל עוד האינטרנט עוד קיים והבינה המלאכותית לא השתלטה על כדור הארץ.

שיחות מנטורינג יתבצעו בשעות שיקבעו שבוע לאחר ההשקה, בפורמט קבוצתי אונליין בתוכנה שנקראת Zoom שהיא בדיוק כמו סקייפ. 

היום בו יתבצעו השיחות ייקבע בסוף ההשקה, אבל במידה ולא תוכל/י להגיע לשיחות תהיה הקלטה זמינה לכל אחת מהשיחות במערכת ותמיד יהיה לך גישה להקלטות.

בשיחות המנטורינג שגיא יכווין אתכם לפי שאלות שיבואו מכם, ונדון באיך לתמחר את עצמנו, איך להתמקצע בצורה הכי טובה, איך להתקבל לעבודות בתחום ולהשיג עוד זרימת לקוחות, ואיך להתגבר על מכשולים אפשריים בדר.

לגמרי כן! כדאי מאוד שתתחמש/י במידע שיש לי ללמד פה בקורס ובמפגשים ועדיף שכמה שיותר מוקדם להתחיל ליישם את זה בשוק העבודה!

אני גם חושב שההדרכות של "איך לגשת לעיצוב אתר או אפליקציה" הם זהב בשבילך!

כן, הקורסים בחבילה זו עשויים משיעורים מוקלטים. תהיה לך גישה לאתר מיוחד עם שם משתמש וססמה ששם יהיו כל הסרטונים, התרגילים, וחומרי הבונוס

יש הנחה של 30% על גבי המבצע, לכל מי שלומד לתואר ראשון במוסד לימודים כזה או אחר. אנא לשלוח לי מייל ל- sagi [AT] pixelperfect.co.il עם אישור לימודים רשמי ממוסד הלימודים שלך.

כן! אני שם פה 3 תרגילים שיהיה באפשרותך לבחור מהם וכמובן לשים אותם בתיק עבודות.

לא. אני לא יכול לבדוק עבודות למאות אנשים, אבל מי שמשתף בקבוצת הפייסבוק שלנו את העבודה שלו בדרך כלל מקבל התייחסות אישית ממני או מאחד מחבריי הצוות שלי.

זה קורס שמיועד למעצבים מכל התעשיות אשר רוצים להתמקצע בעיצוב דיגיטלי

לא, לגמרי לא. הקורסים אינם תלויי בתוכנות. תוכנות משתנות כל כמה שנים. העקרונות בקורס הזה הם נצחיים. בגלל זה אני כל כך רציתי להוציא את הקורס הזה לעולם. אין פה תאריך תפוגה.

כן! יש הנחה של 20% בקניה מעל 5 אנשים. אנא פנו ל- sagi@pixelperfect.co.il לפרטים

השיחות יתחילו בסוף ספטמבר. השיחה הראשונה תקבע ותוכרז בקבוצת הוואטסאפ בתום ההשקה. השיחות יתקיימו בתוכנת Zoom אשר היא כמו סקייפ וזמינה להורדה בחינם למחשב ולמכשירים ניידים.

כן! יש לנו מדיניות החזר של 14 יום ללא שאלות!

יש לנו מספיק סיכונים בחיים, בואו לא ניתן לקורס כזה להיות אחד מהם. אם תוך 14 יום אינך מרוצה מהתכנים או מהערך שיש לנו לתת לך – אנחנו מציעים החזר מלא ללא שאלות! המטרה שלנו היא לתת ערך ולתרום לך לקריירה, ואנו מאמינים ביכולת שלנו לעשות את זה באמצעות התכנים פה.

כן, האמת יש לי קרוב ל-100 סטודנטים שככבר עוברים את הקורסים מהקהילה הדתית חרידית. הסרטוונים נמנעים מלהציג דוגמאות של אתרי אופנה או כל דוגמה לחשיפת גוף כזאת או אחרת. 
מעבר לכך – אם אתם חסומי נטפרי יש לי תקיית ג'ידרייב שאותה אני משתף עם חברי המגזר הדתי ושם כל הסרטונים והמסמכים מכל סרטון. 

יש עוד שאלות? רוצה להתייעץ?
בכיף! מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!

הנה המשוואה:
360 שקלים לחודש * חמישה חודשים = X

עכשיו השאלה - מה זה X בשבילך?
הנה מה ש-X היה עבור כמה בוגרי המחזור הראשון

ההשקעה הכי טובה שלך היא בעצמך!

אז מה היה לנו פה...

 •   גישה מיידית לקורס עושים קריירה (ערך 1,499 ₪)
 •  גישה מיידית לקורס יסודות העיצוב הדיגיטלי (ערך 1,499 ₪)
 • גישה מיידית להדרכות: איך לגשת לעיצוב אתר ואפליקציה, ולעצב ברמה בינלאומית, גם אם אין נסיון (ערך 1,598 ₪)
 • גישה מיידית להדרכה: איך לבנות קייס סטאדי מנצח! (ערך 978 ₪)
 •  גישה לקבוצת וואטסאפ בלעדית לרוכשי החבילה (ערך 999 ₪)
 • 6 שיחות מנטורינג אונליין עם שגיא (ערך 3,500 ₪) 
הערך הכולל של כל אלו הוא 10,043 ₪, ובהתחשב באלפי השקלים שעשרות המעצבים שנרשמו הצליחו להכניס באמצעות התוכנית הזו - אפשר לומר שזה שווה הרבה יותר מזה. אבל... אני רוצה שהחבילה הזו תהיה נגישה לכמה שיותר מעצבים שצריכים אותה! אז... אני מציע לך את החבילה הזו רק ב-1,800 ₪ בלבד (או חמישה תשלומים של 360 ₪)
ימים
שעות
דקות
שניות

* במבצע רק למספר ימים (התכנית נפתחת להרשמה רק כל כמה חודשים ומוגבלת בכמות האנשים שאנחנו מכניסים)

** אם קניתם כבר את קורס יסודות העיצוב/עושים קריירה (דבר ראשון אתם אדירים ואני מעריך אתכם) – יש באפשרותכם לשדרג לחבילה זו ולקבל גישה לכל ההדרכות בה + לקהילה הוואטסאפ ושיחות המנטורינג במחיר מוזל. יש לשלוח מייל ל- sagi@pixelperfect.co.il

*** יש הנחות על גבי המבצע לחיילים, סטודנטים לתואר ראשון, וגמלאים. אנא פנו ל- sagi@pixelperfect.co.il עם תעודה/אישורים רלונטיים

**** לא מרוצים? חושבים שלא למדתם משהו חדש? אין בעיה, יש לנו 14 ימים החזר מובטח ללא שאלות. אני בטוח בערך שאני יכול לספק לכם פה. מספיק אפילו טיפ אחד מתוך סרטון אחד שיביא לכם עוד לקוחות/מעסיקים/יעזור לכם לשריין עבודה חדשה, ובכך יספק לכם עשרות אלפי שקלים בשנים הקרובות. אז אני יודע שההשקעה שלכם פה משתלמת, ומסתמך על אחוז החזרים כמעט אפסי מתוך 400+ תלמידים שכבר עברו את הקורסים שלי. אל תתנו למחשבה "מה אם" לעכב אתכם, הנה, הוצאתי לכם אותה מהמשוואה.

***** עדיין כאן? תפסיקו לקרוא על ההנחות ותתחילו לפעול לרכישה! השעון מתקתק!

Open chat