איזה כיף שבחרת להצטרף אלינו! אנא מלא/י את הפרטים שלך כאן

פרטי חיוב‫

מידע נוסף

פרטי ההזמנה

מוצר סכום ביניים
גישה מלאה לכל קורסי המערכת של פיקסל פרפקט - לתלמידי הקורס המתקדם לעיצוב UI/UX בשיתוף עם סיעור מוחות  × 1 6,999.00
סכום ביניים 6,999.00
קופון: siurmohotxcv3! -6,999.00 [הסר]
סה"כ 0.00

Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our מדיניות פרטיות.

מה אנשים אומרים על הקורס?

"כחלק מתהליך חיפוש העבודה האחרון שלי, החלטתי לקחת כמה צעדים חשובים – בין אם זה בניה מחדש של תיק העבודות שלי, לקחת קורסים נוספים בתחומים שבהם אני עובד או הסתכלות שונה על תהליכי עבודה – הקורס הזה פתח לי את העיניים ומיקד אותי על דברים שלא באמת היה לי ״השכלה פורמלית״ בהם – כתוצאה מהקורס וההכוונה של שגיא גם מצאתי עבודה! חובה לכל מעצב!"

גיא מגן

"אני רוצה להודות לשגיא על קורס מרתק ומושקע אשר תרם לי מאוד במעבר שלי מעיצוב פנים לעיצוב דיגיטלי. שגיא העביר את הקורס בצורה מקצועית, מעניינת ויצירתית, ולמדתי המון מהניסיון המקצועי והידע הרב שלו בתעשייה. התכנים בקורס תרמו רבות להתפתחות המקצועית שלי, והתייחסו למגוון רחב של נושאים חשובים בתחום. מומלץ בחום!!"

ירין אלמוג

"היה ממש כיף ומועיל לעבור את הקורס. כמעצב חדש הייתי מופתע מהפער בין מה שמלמדים בתואר לבין מה שקורה בשוק העבודה. הקורס הזה בהחלט עזר לי לצמצם את הפער. שגיא מלמד כלים ותכנים רלוונטים, שיטות עבודה ואיך להתקדם לבד, כל זה בהבאת דוגמאות רלוונטיות ובדרך שמלהיבה אותך לעבוד וליצור. בעקבות הקורס הזה נרשמתי לקורס המתקדם של שגיא לעיצוב ux/ui בסטודיו שש בי, ואני לגמרי תמיד אחפש את ההזדמנות להמשיך וללמוד משגיא עוד!"

צבי מלר

אנו מגנים על פרטיותך

100%
שביעות רצון

הנתונים שלך בטוחים איתנו