תקנון ומדיניות פרטיות - פיקסל פרפקט מגזין​

לפני שנתחיל – מסר אישי ממני: 

היי, אני שגיא, המייסד של פיקסל פרפקט. אני תמיד תמכתי והאמנתי בהגינות ובשקיפות באינטרנט. לכן המסמך הזה חשוב, ועלול להיות לך קריטי לקרוא אותו.

אני לא שונה מכל בעל אתר ועסק אינטרנטי אחר: יש לי רשימות תפוצה (כי ככה אני מתקשר איתכם, ויכול להודיע לכם על קורסים ומוצרים חדשים שלי ובעיקר לתת לכם ערך), יש לי פעילות של ספונסרים פה באתר מדי פעם, ויש לי פעילות אפיליאייטס (מוצרים שאני ממליץ עליהם בתמורה לעמלת מכירה). עם זאת – אני ממליץ רק על מוצרים שיש לי נסיון איתם, ומנסה להיות זהיר בשליחת האימיילים ברשימת התפוצה שלי.

יש פה כמה סעיפים חשובים במסמך הבא – הנה TL;DR של כמה מהם מראש:
1. שאני לא יכול לקחת אחריות בעת פריצת האקרים לאתר, כי בסה"כ אין דבר כזה אתר "מוגן" בימים אלו. יום אחד זה כנראה יקרה כמו כל אתר אחר.
2. שאם נתת לי את המייל שלך, אני יכול להשתמש באימייל שלך כדי…. לשלוח לך מיילים (זה מעין קטע שכזה 😂)
3. מדיניות החזרים לקורסים במידה ורכשתם הינה 14 יום, אבל יש עמלות שאני מוריד מההחזר

בקיצור- דברים חשובים ואני רוצה להיות שקוף לגביהם – אז הנה כל הפרטים שעליך להסכים עליהם כאשר אנחנו מתחילים להיות בקשר ברגע שימושך באתר זה ובתכנים שלו 🙂 

מאחל לך המון הצלחה בקריירה וברכות אם תצטרף לקהל לקוחות הקורסים שלנו 🙂

שלך,

שגיא שרייבר
מעצב ויזם, המייסד של פיקסל פרפקט מגזין

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להלן התקנון:

ברוכים הבאים לפיקסל פרפקט מגזין!

כן – זה ארוך – אבל אתם מחוייבים לקרוא את זה, ואנחנו לא רוצים שיהיו לכם הפתעות. 

אז בואו נתחיל:

ברוכים הבאים לאתר פיקסל פרפקט מגזין אשר כתובתו pixelperfect.co.il (להלן: "האתר"), האתר מופעל על ידי חברת מיינדפול אנד רותלס בע"מ ח.פ 515949022 (להלן:" החברה").
המסמך תופס לגבי כל דומיין וסאב-דומיין של הכתובת הנ"ל – לרבות אתר הקורסים learn.pixelperfect.co.il 

האתר מהווה פלטפורמת ידע והתפתחות אישית ומקצועית למעצבים ויזמים.

כל האמור בתנאי שימוש אלו (להלן: "ההסכם") נוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד.

שימוש, כניסה, הרשמה לניוזלטר, רכישה באתר וכל פעולה שמצריכה מילוי פרטים אישיים, מהווים אישור לכך שקראת והסכמת להיות כפוף להסכם זה, לכל הודעה המוצגת באמצעות האתר ולשירותים שהזמנת דרך האתר.

מאחר ותנאי השימוש הינם הסכם משפטי מחייב, מומלץ שתקרא אותם בעיון רב.

השימוש באתר ורכישת מוצרים דרך האתר מהווה את הסכמתכם לקבל את תנאי התקנון של אתר פיקסל פרפקט מגזין השייך לחברת מיינדפול אנד רותלס בע"מ כפי שמפורטים בדף זה.

מידע באתר פיקסל פרפקט

כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע באתר ו/או יימסר בשיחת ייעוץ, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה ו/או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא באתר או יימסר בשיחה הוא על המשתמש בלבד ועל פי הנחיות מקצועיות (שהאתר איננו מתחייב לגביהן).

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אין בקישורים אלה ללמד על תוכנם או מהימנותם של אתרי האינטרנט האחרים. האתר לא יישא באחריות בקשר למידע או שירותים המופיעים באתרי האינטרנט האחרים.

חלק משירותי החברה יהיו כפופים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של הפלטפורמות. החברה לא תישא באחריות לפעולות שאינן בשליטתה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינוי, הסרה, השמטת פרטים מכל תוכן שיועלה לאתר. כמו כן, החברה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף ולהוריד שירותים לפי שיקול דעתה הבלעדי.

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שייגרם כתוצאה משימוש בשירות האתר.

הלקוח לוקח על עצמו את מלוא האחריות. אין לו ולא תהיה לו כל תביעה כנגד החברה.

החברה אינה ערבה לתוצאות באף דרך – לא ממאמרים ולא מהקורסים המוצעים באתר. האחריות הינה של הלקוח בלבד.

פעילות החברה והאתר והשלכות על התכנים שלה:

החברה ו/או מי מטעמה, תהיה רשאית להפסיק פעילותה בכל עת, וללא הודעה מוקדמת, ואין התחייבות כלשהי לזמינות האתר.

החברה ו/או מי מטעמה תהיה רשאית להעביר פעילות האתר בכל עת לגורם שלישי אשר ייכנס בנעליה.

הנך מתחייב למסור לאתר ו/או למי מטעמו, מידע נכון ולא להטעות, להתחזות, להשמיץ, לפגוע בפרטיות, או לנהוג בניגוד לדין.

החברה ו/או מי מטעמה, לא תהיה אחראית לתקלות הנובעות מחבלת סייבר, כוח עליון, תקלה מכוונת/בלתי מכוונת, פעולת איבה, מלחמה, פעולת טרור, אסונות טבע, תקלות בחברות סליקת האשראי, וכל סיבה כזו או אחרת שאינה בעקבות או כתוצאה מפעילות האתר, הן במעשה והן במחדל.

תנאי שימוש ותהליך הרכישה

א. מותר להשתמש ולבצע רכישה באתר זה אך ורק ללקוחות מגיל 18 ומעלה עם כתובת למשלוח בישראל. רכישה ללקוחות מתחת לגיל 18 תדרש אישור מאת מבוגר.

ב. את ביצוע הרכישה באתר ניתן לעשות על ידי שימוש בכרטיס אשראי (לפי התנאים הנ"ל)  דרך האתר (או על ידי מסירת פרטי האשראי בטלפון) או דרך תשלום בהעברה בנקאית (פרטי הבנק יינתנו טלפונית לאחר הכנסת ההזמנה באתר).

ג. לקוחות חדשים ידרשו להכניס את הפרטים האישיים כולל פרטי כרטיס אשראי, כתובת דואר אלקטרוני ועוד. הקשת כל הפרטים במדויק מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה על ידי הלקוח. (כל פרטי כרטיס האשראי שלכם מובטחים על ידי טכנולוגיית SSL ותעודת SSL שבתוקף מוצגת באתר).

ד. כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים.    הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לפי החוק והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

ה. בסוף תהליך רכישה תשלח חשבונית מס/קבלה למייל אותו מילאת בפרטי הרכישה, כמו כן יישלח מייל ובו גישה למערכת הקורסים – learn.pixelperfect.co.il ומייל נפרד עם ססמה למערכת. 

ו. מחירים – חברת מיינדפול אנד רותלס בע"מ רשאית לשנות ולעדכן את מחירי המוצרים המצוינים באתר ואת דמי הטיפול והמשלוח ובלבד שהלקוח יחויב על פי המחירים והתנאים המופיעים באתר בעת הרכישה. בנוסף, תוכל החברה לבטל רכישה של מוצרים אשר במחיריהם (כפי שמצוין באתר) נפלה טעות והם אינם משקפים את ערך השוק של המוצר.

מדיניות החזרים על קורסים ומוצרים בלעדיים מבית פיקסל פרפקט שנרכשו באתר

מטרת פיקסל פרפקט מגזין הינה להבטיח שביעות רצון מלאה מהמוצרים שנרכשו באתר. במקרה בו המוצר אותו קיבלתם לא ענה על הסטנדרטים שלכם, או אם חלה איזו שהיא טעות בתהליך הרכישה, אנא שלחו הודעת דואר אלקטרוני ל – [email protected] , יחד עם דרישת ההחזר + העתק של החשבונית רכישה – תוך 14 יום מעת הרכישה, ואנו נדאג לבצע את ההחזר ללא שאלות.

שימו לב: מפאת שימוש בחברות חיצוניות לסליקה – תשלומי עמלות הסליקה יקוזזו מההחזר.

לא יינתנו החזרים אחרי 14 יום מעת הרכישה.

במקרה של תכניות בהוראת קבע (תשלומים חודשיים) – לא יינתן החזר על חודשים קודמים או על החודש הנוכחי בו מבקשים את ההחזר, ויבוטלו התשלומים העתידיים בלבד. 

מדיניות פרטיות

הנך מאשר בזאת לאתר ו/או מי מטעמו לשלוח הצעות פרסומיות כאמור בסעיף 30א' לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב – 1982 בנושאי האתר ובכל נושא אחר. אם אינך מעוניין במשלוח דברי פרסום אנא שלח הודעה לכתובת המייל המפורטת בהסכם זה, כי אינך מעוניין בקבלת הודעות.

מובהר בזאת, כי האתר רשאי להשתמש בכל מידע שסופק על ידך או נאסף בעת שימושך באתר לצרכים שיווקיים ו/או מסחריים ו/או לצורך התאמת השירות.

האתר יעביר כל מידע הנמסר לו לרשות המוסמכת על-פי חוק, ככל ויידרש או ככל ותוטל עליו חובה על פי דין.

בעת השימוש באתר, עשוי האתר לאסוף אודותיך מידע אישי פרטי (כגון, אך לא רק: שמך, דרכי ההתקשרות עמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, מספר טלפון וכד') וכן מידע לא פרטי(כגון, אך לא רק: סוג מכשיר, מערכת הפעלה, סוג דפדפן, היסטוריית גלישה באתר ומחוצה לו ועוד).

האתר יעשה שימוש במידע הנאסף בהתאם להוראות מדיניות זו או על פי הוראות כל דין, למטרות הבאות:

אפשור חוויה מותאמת אישית למשתמש.

שיפור האתר או השירות, לדוגמה אנחנו עשויים להשתמש במשוב מהמשתמשים.

טיפול במחלוקות.

טיפול בבעיות טכניות.

שליחת מיילים תקופתיים במידה והמשתמש בחר לקבל אותם.

פיקוח על קיום תנאי שימוש אלו והגנה על זכויות החברה.

כל פעולה אחרת המותרת לחברה לפי כל דין.

הנך נותן בזאת לאתר אישור להחזיק את המידע שמסופק על ידך במאגר המידע של האתר, לצורך משלוח הצעות שיווקיות עבור האתר ו/או אחרים.

האתר עושה מאמצים רבים לשמירת ואבטחת המידע אך אינו יכול להבטיח בוודאות כי המידע יהיה חסין ולא ייחשף לגישה בלתי מורשית של האקרים ביום מן הימים (אין דבר כזה אתר מוגן בימים אלו). על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הנך מודע למגבלות אלו ומסכים להן, ולא תתבע את פיקסל פרפקט או מיינדפול אנד רותלס בע"מ או כל גורם מהאתר בעקבות מאורע כזה.

ידוע לך, כי האתר משתמש בקבצי "עוגייה" (cookies) וזאת על מנת שיוכל לזהות את המכשיר ממנו אתה גולש, לאסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש שלך בו, על ביצועי האתר, ולשפר את חווית השימוש שלך. מדובר במידע שנאסף באופן אוטומטי על ידי איסוף נתונים המסודרים ברשומות האתר ("לוגים") וכולל גם היסטוריית גלישה של המשתמש באתר ומחוצה לו.

חברת פיקסל פרפקט מגזין מצהירה בזאת כי אין בכוונתה לעשות כל שימוש לרעה במידע הפרטי שלכם, וכי הוא ישמש אך ורק לביצוע ההזמנה או רשימה לרשימת תפוצה שלנו – אשר מנוהלת בצורה קפדנית על ידי צוות פיקסל פרפקט ולא משותפת עם כל גורם שלישי. 

בעת מילוי האימייל שלכם באתר לכל מטרה – בין אם לרכישת קורס, הרשמה לניוזלטר, לשיעור אונליין, או הורדת חינמי – הינך מאשר לפיקסל פרפקט בעתיד ליידע אותך דרך מספר הנייד או דרך המייל על תוכן מקצועי, קידום קורסים, מבצעים וחדשות באתר ובתעשיה בכלל.

אנו מאפשרים קישור ליציאה מרשימת התפוצה שלנו בכל אימייל. במידה והאימייל נקטע מהיותו ארוך (תופעה שקוראת לרוב בג'ימייל – יש ללחוץ על הכפתור אשר מאפשר להציג את ההודעה מלאה ואז יהיה ניתן לראות את קישור ההסרה מהניוזלטר). כמו כן – הינך מאשר/ת שליחת כל מייל שיווקי מהאתר ללא כל צורך בשימוש במילה "פרסומת" בכותרת המייל, מכיוון שהמיילים שלנו תמיד יכולים להחשב כ"פרסומת".  

בנוסף – הינך מאשר/ת שימוש בפרטי המייל שלך לבניית קהלי Look-a-like ברשתות חברתיות. שיטה זו הינה שיטה בה משתמשים רוב הבלוגים בימים אלו להעלות את רשימת האימיילים של קהליהן בצורה מאובטחת לאיזור הפרסום באתר פייסבוק (ואולי בעתיד לפלטפורמות נוספות שיציעו את הפיצ'ר הזה) למציאת "קהל דומה" ברשתות החברתיות על מנת לפרסם את שירותיהן ולהגיע לקהל היעד שלהם.

באישורך את תנאים אלו – הינך מסכימ/ה בדיעבד לתנאים אלו שחלים גם על כל התקשרות בכל פלטפורמה שדרכה תקשרנו איתך בעבר לכל מטרה, לרבות אימייל ופרסומות ברשתות חברתיות.

פרטיות ואבטחת מידע

אתר פיקסל פרפקט מגזין הינו בעל מוניטין לאמינות ,הגינות ורמת שירותים גבוהה. אנו עושים את מיטב יכולתנו להגן עליכם ובהתאם חברת הסליקה משתמשת באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר באינטרנט כולל שימוש בטכנולוגיית SSL.

פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לא נשמרים בשום צורה בשרתי האתר, ולנו בפיקסל פרפקט מגזין אין נגיעה לפרטים אלו.

אנו נעזרים פה בפיקסל פרפקט בבחברת סליקה המאושרת ע"י חברת האשראי על מנת לשמור ולהבטיח את המידע והפרטיות שלכם. הינכם מצהירים בזאת כי לא תהיה לכם כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד פיקסל פרפקט מגזין – מאת מיינדפול אנד רותלס בע"מ, עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים בעניין זה.

דיסקליימר רווחים מהמלצות באתר:

באתר יינתנו המלצות לתוכנות ושירותים אחרים.

לחלקם – אנו נרוויח עמלה פר מכירה או כספי ספונסרשיפ. זה כולל המלצות על פונטים, ספרים, תוכנות, ועוד. 

עם זאת – אנחנו מעולם לא פרסמנו (וגם לא נפרסם בעתיד) מוצר שאנחנו לא מאמינים בו! אם לומר את האמת – רוב ההמלצות שלנו הם מנסיון אישי שלנו עם המוצר המומלץ.

 

סמכות עניינית לשיפוט

על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל והתקנון יפורש על פיהם. כל סכסוך או שאלה משפטית בקשר לתקנון זה תובא להכרעה במערכת המשפט המוסמכת בהרצליה/תל אביב בלבד.

שיפוי

הנך מתחייב לשפות את החברה ו/או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה, לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט ריאליות, עקב הפרתך את תנאי שימוש אלו או את הדין, או עקב עשיית מעשה או מחדל ע"י המשתמש ואשר ישויך לחברה או מי מטעמה.

כל שכן, במידה ותפר את תנאי השימוש אלו, החברה תהיה זכאית לחשוף את שמך ואת פרטיך הידועים לה אודותיך בכל הליך משפטי ובכלל, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.

הודעות לאתר והמצאת מסמכים משפטיים

כל הודעה לאתר ו/או המצאת מסמכים משפטיים לאתר ייחשבו כאילו נמסרו, אך ורק בעת קבלתם בחברה בכתובת: האילנות 23 דירה 13, הרצליה ובדוא"ל: [email protected]

דבר דואר או מסמך משפטי שישלח לכתובתו של הנמען הרשומה בתעודת הזהות שלו תחשב כהמצאה כדין בתוך 7 ימי עסקים מן המשלוח.

טלפון ליצירת קשר בכל בעיה: שגיא 0544925797