ברוכים הבאים
לקורס וידאו על פיגמה למעצבים

What the Figma

פה יהיה באפשרותך למצוא את כל השיעורים בקורס. 

טקסט - טיפוגרפיה

4

עבודה נכונה עם טיפוגרפיה יכולה להפוך ממשק סביר לממשק עם שימושיות גבוהה המאפשרת למשתמש להבין תמיד היכן הוא נמצא ומה מצופה ממנו לעשות, וכן ואסתטיקה ברמה גבוהה המשרה על המשתמש תחושת נחת.

Pen Tool

5

מה הוא הכלי הזה. כיצד משתמשים בו, כיצד הוא שונה מכלים מקבילים בתוכנות אחרות ומה היתרונות שלו בפיגמה.

מסכות

6

אחת מצורות העבודה הנפוצות ביותר היא ע"י שימוש במסיכות כדי להסתיר ולגלות חלקים או איזורים שונים בממשק. בין אם אלמנטים בודדים ובין אם מקבצי אלמנטים וחלקים שלמים בממשק.

קומפננטות חכמות

7

הקומפוננטות מאפשרות לנו לעצב אלמנט מסויים של הממשק ואז להשתמש בו שוב ושוב תוך שמירה על קשר עם הקומפוננטה המקורית. כך למשל אם נרצה לעצב כפתורים - נעצב כפתור פרימיטיבי ראשוני וממנו נצא לעצב את כלל הכפתורים במערכת.

אפקטים - הצללות

8

אחד האפקטים בשימוש הנפוץ ביותר מאז כניסת מטריאל דיזיין של גוגל הוא אפקט הצללה. אנחנו נלמד איך משתמשים באפקט ההצלה נכון בפיגמה כדי ליצור ממשקים מרהיבים שאין דבר שניתן להחסיר מהם כדי לשפר אותם. ולא רק הצללה - נלמד גם טשטוש שכבות ועוד טריקים מגניבים ושימושיים.

יישור וחלוקה

9

לממשק מושלם צריך לדעת "להושיב" באופן מדוייק את כל האלמנטים. בחלק זה אנחנו נדבר על שיטות היישור והחלוקה השונות בפיגמה - כמו גם נדבר על צורות העבודה השונות שיש לנו כמעצבים כשאנחנו ניגשים לנושא זה.

סטיילים

10

סטיילים הם אבן הדרך השניה והמשלימה של הקומפוננטות ליצירת הדיזיין סיסטם שלכם. עבודה נכונה עם סטיילים היא הבסיס לניהול מערכת עיצוב עקבית ואפקטיבית. נעבור על כל סוגי הסטיילים בפיגמה וניתן את הטיפים והטריקים בתהליכי העבודה שאנחנו פיתחנו בחלוף השנים בעבודה עם פיגמה.

פרוטוטייפינג

11

בשלב הפרוטוטייפיג אנו מפיחים חיים בעיצובים שלנו ומדמים שימוש בפונקציות השונות שבהם. בחלק זה אנו נדגים את יכולות הפרוטוטייפינג הבסיסיות של פיגמה ונראה כמה קל לייצר פרוטוטייפ חי כחלק מקובץ העיצוב שלו אשר בשל כך יהיה תמיד מעודכן לעיצוב המקור.​

בניית עמוד נחיתה

+

בניית עמוד נחיתה מלא בשימוש כל הכלים שלמדנו. נראה עבודת עיצוב חייה של עמוד נחיתה תוך חיבור פרוטוטייפ בסיסי בסופו. תוכלו לצפות בעבודה חייה תוך למידת טיפים וטריקים שאנו מיישים בעבודת העיצוב שלנו ביום-יום.

בונוס אורח מיוחד

+

שיעור בונוס לכל מי שסיים את הקורס עד כה - שווה את ההשקעה!

בונוס נוסף (כן, יש עוד)

+

טיפים נוספים שאספנו במיוחד עבורכים!

יש לך שאלה? צריך/ה עזרה?